A. Florence Skincare

Počet výrobkov: 18

A. Florence Skincare je výrobca kozmetiky, ktorého by mal poznať každý milovník prírodnej starostlivosti o pleť. Táto britská značka ponúka vegánsku kozmetiku vyrábanú z certifikovaných organických zložiek s rešpektom k prírode. Zloženie výrobkov je šetrné k pokožke a je obohatené o aktívne látky, ktoré ju posilňujú. Kozmetika je preto vhodná aj pre citlivú pleť.

PÔVOD

A. Florence Skincare je britská značka založená Tinou Sanders.

PRODUKTY

Značka ponúka ošetrujúcu kozmetiku pre pokožku s rôznymi problémami. Všetky produkty sú vegánske a obaly recyklovateľné a biologicky rozložiteľné.

ZAUJÍMAVOSŤ

Pre zachovanie sviežosti a trvanlivosti ingrediencií sú produkty vyrábané priebežne v malom množstve v londýnskom štúdiu.

Britská značka A. Florence Skincare vyrába svoje produkty na báze inteligentných zložiek a taktiež znalostí farmaceutického, beauty&spa a potravinárskeho priemyslu. Vďaka tomu sú ich produkty nielen z veľkej časti prírodné a ich zložky klinicky testované, ale taktiež účinne pomáhajú v boji proti kožným ochoreniam akými sú akné, rosacea alebo ekzémy.

Produkty A. Florence Skincare sú bohaté na aktívne zložky šetrné k pokožke a obsahujú najmä rastlinné extrakty, za studena lisované oleje, vitamíny, minerály a kyseliny. Multifunkčné zloženie, ktoré je zároveň jemné, poskytuje len to najlepšie, dokonca aj citlivej pokožke.

pixel