Paula's Choice

Počet výrobkov: 139

Americká značka kozmetiky pre starostlivosť o tvár a telo Paula's Choice sa zameriava predovšetkým na účinnosť. Široká škála produktov ponúka riešenia pre rôzne typy pleti s prihliadnutím na problémy, ktorým môžu čeliť. Jej charakteristickým znakom sú receptúry bohaté na aktívne zložky a precízne premyslené kombinácie zložiek. Pozrite si jej ponuku a presvedčte sa o okamžitých účinkoch jej produktov!

počet výrobkov: 30/139

Prečo sa oplatí používať kozmetiku Paula's Choice?

Paula's Choice je americká značka známa vysokou kvalitou a účinnosťou svojej kozmetiky. Fanúšikov si našla po úplne celom svete a jej produkty milujú, verne ich používajú a s očakávaním sledujú prichádzajúce novinky. Kozmetika tejto značky je určená pre rôzne typy pleti a kožné problémy. Mnohé jej sériové rady boli vytvorené pre špecifické potreby pleti, bez ohľadu na to, či máte citlivú, mastnú alebo zrelú pleť – s istotou môžeme potvrdiť, že si  každý nájde dokonalý produkt práve pre seba.


Dozvedieť sa viac

Paula's Choice BHA - ako používať túto kozmetiku?

Jedným z najobľúbenejších produktov značky je Paula's Choice BHA exfoliačné tonikum. Dokonale reguluje tvorbu mazu v prípade mastnej pleti, čistí póry, exfoliuje odumretú pokožku, pôsobí protizápalovo a proti akné. Aktuálne je dostupné v dvoch rôznych objemoch a je veľmi efektívne – niet divu, že sa tento produkt stal absolútnym hitom a bestsellerom. Mal by sa používať nasledovným spôsobom:

  • Krok 1: malé množstvo produktu aplikujte na vatový tampón a pretrite ním predtým vyčistenú pokožku.
  • Krok 2: naneste svoj obľúbený krém.
  • Krok 3: počas dňa nezabudnite pravidelne používať krém s vysokým ochranným filtrom (SPF50).Túto exfoliačnú tekutinu osporúčame používať 1-2 krát denne. Ak svoje dobrodružstvo s kyselinou salicylovou ešte len začínate, aplikujte ju 1-2 krát týždenne a postupne zvyšujte frekvenciu.

Paula's Choice krémy a séra - efektívna starostlivosť o pleť

Krémy a séra Paula's Choice sú produkty s príjemným zložením, ktoré poskytujú pokožke komfort a vysokú účinnosť. Obsahujú starostlivo vybrané aktívne zložky, ktoré zodpovedajú potrebám rôznych typov pleti. Ide o hydratačnú kozmetiku proti vráskam, s obsahom kyselín, vitamínom C, peptidmi, s ľahkými a obaľujúcimi receptúrami. Sú veľmi rozmanité, aby vyhoveli preferenciám každého zákazníka, ktorý hľadá tú najefektívnejšiu každodennú starostlivosť.Spoznajte celú ponuku značky, rôzne konzistencie, zložky a účinky jej produktov. Je taká veľká, že si určite nájdete svoj obľúbený produktový rad.

pixel