Starostlivosť o ruky

Počet výrobkov: 64

Mnohí z nás vynechávajú každodennú starostlivosť o ruky a zabúdajú, že pokožka rúk je veľmi tenká a náchylná na prejavy starnutia. Vyžaduje si dôkladnú starostlivosť, pretože ruky ako prvé prezrádzajú vek. Sú vystavované dráždivým látkam, ako sú chemikálie v domácnosti či časté teplotné zmeny. Starostlivosť o ruky si rýchlo obľúbite a stane sa súčasťou Vašej každodennej rutiny. Postarajte sa o Vaše ruky s produktmi, ktoré nájdete v našej ponuke!

Upravené a hydratované ruky

Naše ruky sú hneď na druhom mieste po tvári a krku, pokiaľ ide o časti tela, kde sa najviac prejavuje starnutie pokožky. Na rukách sa môžu veľmi rýchlo vyskytnúť vrásky, pretože koža je v týchto oblastiach tenká a často vysušená. Každodenné činnosti, ako je umývanie riadu, používanie chemických prostriedkov bez ochranných rukavíc a tiež časté umývanie mydlom – to všetko spôsobuje, že je pokožka rúk vysušená, drsná a podráždená. Preto je dôležité, aby sa v každodennej starostlivosti o telo nezabúdalo ani na ruky.


Dozvedieť sa viac

Ako sa správne o ruky starať?

Každodenná starostlivosť je kľúčová, aby sme pokožku našich rúk udržali v dobrej kondícii. V ponuke nášho e-shopu nájdete krémy, balzamy, peelingy a masky plné vzácnych aktívnych zložiek. Pokiaľ po kúpeli aplikujete na telo obľúbenú ošetrujúcu kozmetiku, nezabúdajte ani na svoje ruky a vmasírujte do nich ošetrujúci krém. Po umytí rúk mydlom do nich tiež votrite balzam, aby boli neustále hydratované. Raz za týždeň je tiež vhodné urobiť peeling pokožky rúk - odstránite tak odumreté kožné bunky a vrátite pokožke hodvábnu mäkkosť a hladkosť. Použitie vyživujúcej masky na ruky pôsobí skutočne blahodarne, pretože vyživí, regeneruje a dodá pokožke koncentrovanú dávku aktívnych zložiek. Postarajte sa o to, aby ste mali v kabelke alebo v aute vždy obľúbený krém na ruky a nepríjemného pocitu suchých rúk sa už nemusíte obávať.

Prípravky pre starostlivosť o ruky

Hydratácia, regenerácia a odstránenie odumretých kožných buniek - to je základ pre zdravú a dokonale vyzerajúcu pokožku rúk. V ponuke Cosibelly nájdete produkty na ruky ako:

  • krémy a balzamy na ruky - majú krémovú konzistenciu, rýchlo sa vstrebávajú, hĺbkovo hydratujú, vyživujú a regenerujú pokožku.
  • masky na ruky - môžu mať krémovú alebo plátienkovú formu. Účinne dodávajú pokožke potrebné aktívne zložky, vďaka čomu je mäkká a dobre hydratovaná.
  • peelingy na ruky - dokonale odstránia odumreté kožné bunky a pokožku zanechajú dokonale hladkú a zregenerovanú.

Prezrite aj: Krémy na rukyMasky na rukyLaky na nechtyKrémy na nohyMasky na nohy

Prečítajte si: Domáce SPA – nájdite si chvíľku iba pre seba!