Kozmetika na hydratáciu pokožky

Počet výrobkov: 2209

V Cosibelle veľmi dobre vieme, aká dôležitá je hydratovaná pleť. V našej ponuke nájdete starostlivo vybrané produkty, ktoré uspokoja tento základný, no kľúčový nárok pleti. Vyberať si môžete z prípravkov s intenzívnymi hydratačnými účinkami, ako napr. hydratačné séra, krémy, emulzie a gély, ktoré sú základom pre zdravo vyzerajúcu pleť. Ich pravidelným používaním zabezpečíte a udržíte optimálnu úroveň hydratácie pokožky, ktorá bude mať žiarivú, sviežu a zdravú farbu. Náš rad obsahuje produkty prispôsobené rôznym typom pleti, ktoré poskytujú potrebné hydratačné zložky, aby bola Vaša pleť krásna a dokonale hydratovaná. Objavte našu pestrú ponuku hydratačných produktov a vyskúšajte ich účinnosť v každodennej starostlivosti o pleť. Hydratácia je predsa pre pleť základ!

počet výrobkov: 30/2209

Cca. 20% vody nachádzajúcej sa v organizme je uložených v koži. Umožňuje jej to zachovať si pevnosť, mäkkosť a hladkosť. Vplyvom rôznych vonkajších faktorov však môže stratiť vlhkosť. V takejto situácii môžete siahnuť po pleťovej hydratačnej kozmetike zodpovedajúcej typu pleti a stupňu jej dehydratácie. V našej ponuke ich nájdete skutočne veľa. Ľahko si tak vytvoríte sadu kozmetiky pre každodennú starostlivosť.

Hydratácia a výživa pokožky – prečo sú potrebné?

Pokožka je najväčším orgánom človeka a oddeľuje organizmus od okolitého prostredia. To znamená, že je neustále vystavená škodlivým vonkajším faktorom, ako je slnko, vietor, mráz, suchý vzduch a znečistenie, ako je prach alebo smog. Negatívne ovplyvňujú jej stav a:

  • narúšajú jej ochrannú vrstvu, čo vedie k transepidermálnej strate vlhkosti,
  • prispievajú k podráždeniu a poškodeniu epidermis,
  • zbavujú pokožku pevnosti, pružnosti a hebkosti, čo spôsobuje jej rýchlejšie starnutie.

V boji proti týmto procesom a predchádzajúc im, môžete siahnuť po kozmetike so správne vybranými aktívnymi zložkami, ktoré podporujú hydratáciu a výživu pokožky.

Kozmetika na hydratáciu pokožky – čo by mala obsahovať?

Obnovenie správnej úrovne hydratácie pokožky by sa malo zamerať nielen na epidermis, ale aj na dermis. Preto sa uistite, že kozmetika, ktorú používate, obsahuje zložky, ktoré podporujú:

  • zadržiavani