Masky na tvár

Počet výrobkov: 530

Pleťové masky sú kozmetiky, ktoré sa nepoužívajú na dennej báze, ale ako doplnok k rituálu starostlivosti o pleť. Čas od času sa však po nich oplatí siahnuť, pretože majú bohatšie zloženie a obsahujú zložky vo vyššej koncentrácii ako produkty základnej starostlivosti. Látky v nich obsiahnuté preto môžu pomôcť hĺbkovo regenerovať pokožku, pôsobiť proti procesu starnutia alebo bojovať s problémami, ako je nadmerná suchosť či akné. Vyberte si ten správny produkt pre potreby Vašej pleti!

počet výrobkov: 30/530

Najlepšie pleťové masky v e-shope Cosibella - aké sú k dispozícii?

V našej ponuke nájdete pleťové masky pre rôzne typy pleti. Existujú produkty pre zrelú, zmiešanú, kuperóznu, normálnu, mastnú, citlivú, aknóznu i suchú pleť. Obsahujú starostlivo vybrané prísady, ktoré pomáhajú:

  • čistiť a exfoliovať odumretú pokožku - sú to napr. pleťové masky typu peel-off pre pleť znečistenú a s nadmernou tvorbou mazu a početnými zmenami;
  • regenerovať, spevňovať, hydratovať a navracať pokožke skorší jas ? tieto typy prípravkov je možné používať pravidelne aj 1-2x týždenne. Oplatí sa po nich siahnuť aj pred dôležitými udalosťami, ako je napr. svadba. Pleťové masky na výživu pokožky sú určené na použitie všetkým, najmä ľuďom so suchou a podráždenou pokožkou;
  • normalizovať tvorbu kožného mazu a bojovať proti baktériám zodpovedným za tvorbu akné ? majú väčšinou tekutú konzistenciu, vďaka ktorej sa účinné látky rýchlo vstrebávajú a prenikajú hlboko do pokožky. Sú vhodné pre mastnú, zmiešanú pleť s nedokonalosťami;
  • pôsobiť proti procesom starnutia ? sú to produkty vhodné pre osoby so zrelou pleťou. Obsahujú zložky, ktoré prenikajú hlboko do pokožky a podporujú boj proti voľným radikálom a pomáhajú vyrovnať povrch pokožky.

Pokiaľ si nie ste istí, ktorú masku si vybrať, môžete kontaktovať nášho poradcu. Upresnite svoje očakávania, pomôžeme Vám vybrať ten správny produkt pre Vás.


Dozvedieť sa viac

Prečo používať masku na tvár?

Použitie masiek si vyžaduje o niečo viac času ako aplikácia krému, takže z nich mnoho ľudí rezignuje. To môže byť chyba! Používanie takýchto prípravkov je skvelý spôsob, ako dodať pleti potrebné aktívne zložky, ktoré sa v kozmetike používanej každý deň nenachádzajú.
Mnoho masiek navyše podporuje boj so špecifickými kožnými problémami, napr. suchosť, akné, začervenanie alebo zmenu farby. Zložky v nich obsiahnuté môžu pomôcť obnoviť rovnováhu pokožky a získať späť jej krásny vzhľad.
Navyše používanie masiek je jednoducho ... príjemné. Pre mnoho ľudí je to aj náhrada kúpeľov, vďaka čomu sa po takej kúre cíti pokojnejší a uvoľnenejší. Stojí za to nechať sa rozmaznávať takým rituálom a rozmaznávať svoje zmysly.

Myslite teda na to, čo Vaša pleť dnes potrebuje a vyberte si tú správnu masku.

Prezrite aj: Pleťové séraPrípravky na opaľovanie na tvárPrípravky na odličovanieČistenie pleti

 

Prečítajte si: TOP 10 Paula’s Choice

pixel