Starostlivosť o očné okolie

Počet výrobkov: 109

V starostlivosti o pleť sa nesmie zabúdať na oblasť okolo očí! Vzhľadom na to, že pokožka na tomto mieste je tenšia a veľmi jemná, vyžaduje si dôkladnú starostlivosť a pozornosť. Postarajte sa o očné okolie s našimi skvelými produktmi a spomaľte starnutie v tejto oblasti! Prezrite si našu ponuku a objavte overené účinky očných krémov, sér či vankúšikov pod oči s okamžitým efektom.

Starostlivosť o očné okolie

Pokožka okolo očí je veľmi jemná, náchylná na vysúšanie, poškodenie alebo vznik podráždenia. Práve tu sa najčastejšie objavujú prvé známky starnutia či únavy. O pleť v okolí očí sa preto treba starať pravidelne a šetrne. Pomôžu Vám s tým prípravky na starostlivosť o očné okolie.
V našej ponuke nájdete širokú škálu krémov, sér, gélov a náplastí pod oči, ktoré sa líšia nielen zložením, ale aj spôsobom aplikácie. Vyskúšajte rôzne druhy prípravkov pre starostlivosť o očné okolie a nájdite si medzi nimi svojho favorita.

Kozmetika pre starostlivosť o očné okolie – čo by mala obsahovať?

Kompletná starostlivosť pre očné okolie by mala obsahovať zložky, ktoré:

  • hydratujú a vyživujú – v zložení hľadajte napr. aloe vera, kyselinu hyalurónovú alebo ureu
  • chránia pred UV žiarením a škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia – to zaisťujú ochranné UV filtre alebo rastlinné oleje
  • spomaľujú proces starnutia pleti – v zložení hľadajte napr. vitamín E alebo peptidy


Prezrite si našu ponuku starostlivosti o oči a očné okolie a obohaťte svoju každodennú skincare rutinu!