Bronzery

Počet výrobkov: 38

Bronzery sú neoddeliteľnou súčasťou dokonalého make-upu a v závislosti od tónu pleti sa používajú na kontúrovanie alebo oteplenie tónu pleti. Chladné tóny bronzeru modelujú, vytvárajú tieň, zatiaľ čo teplé tóny zrkadlia efekt opálenej a slnkom pobozkanej pokožky. Bronzer môže mať matný, saténový alebo rozjasňujúci efekt a je základným dokončovacím prvkom make-upu. Pozrite si našu ponuku a vyberte si bronzer presne pre Vás!

Radi zvýrazňujete lícne kosti a kontúry tváre? Alebo možno chcete opticky zúžiť nos a zoštíhliť tvár? Siahnite po správnom bronzere na tvár. Je to produkt v béžovej a hnedej farbe, ktorý pomáha dosiahnuť efekt jemného, ​​letného opálenia. Bronzer je ideálny pre optickú modeláciu tvaru tváre, zvýraznenie kľúčových kostí či dekoltu, ako aj zakrytie nedokonalostí kontúr, ako sú napr. príliš vypuklé líca alebo široký nos.  


Dozvedieť sa viac

Bronzery na tvár - ktorý si vybrať?

Správny bronzer je o 3-4 tóny tmavší ako pokožka a po nanesení vyzerá ako prirodzené opálenie. Ak teda máte:

  • pleť s teplým tónom, t. j. Vaša pleť má jemne karamelový alebo mierne olivový odtieň, vyberte si prípravok v teplom tóne, nie však oranžovom. Dobre poslúži kozmetika v odtieňoch ako okrová, hnedá či čokoládová,
  • pleť s chladným tónom, Vaša pleť je jemne zemitá, jemne modrá alebo porcelánová a na povrchu tváre vidíte napr. kapiláry, zvoľte bronzer so studeným tónom. Ide napr. o „špinavý“, jemne šedohnedý alebo broskyňový odtieň.

Farba bronzera však nie je všetko. Tiež je potrebné venovať pozornosť jeho povrchovej úprave.  

Druhy bronzerov - aké sú k dispozícii?

Naša ponuka obsahuje bronzery s matným a mierne rozjasňujúcim efektom. Ktorý si vybrať? Záleží na tom, na čo chcete produkt používať.

  • Na kontúrovanie tváre najlepšie poslúži kozmetika s matným efektom. Pri aplikácii na pleť nevynikne a pomôže skryť nedokonalosti.
  • Pre zvýraznenie vybraných partií tela zvoľte bronzer so zamatovým, jemne trblietavým finišom so zlatými čiastočkami, ktoré sa na slnku jemne trblietajú. Vďaka tomuto produktu úžasne ich zvýrazní.

Pamätajte – ak na kontúrovanie používate rozjasňujúcu kozmetiku, namiesto toho, aby ste skryli nechcené časti tváre, zvýrazníte ich, pretože sa budú na svetle lesknúť. Výber bronzera online nie je jednoduchá úloha. Pred rozhodnutím si preto starostlivo prečítajte popis produktu.  

Prezrite aj: LícenkyRozjasňovačeKontúrovacie paletky na pleť

Prečítajte si: Dokonalé líčenie na ples – tipy & najlepšia kozmetika

pixel