Spoznajte nás lepšie

Spoznajte nás lepšie
Cosibella - viac ako len e-shop
Cosibella vznikla z vášne pre krásu a ako reakcia na priania všetkých milovníkov a fanúšikov ošetrujúcej kozmetiky. Dnešný svet môže byť občas hektický a náročný. Starostlivosť by preto nemala byť iba "beauty" rituálom, ale aj chvíľkou odpočinku a relaxu pre telo a dušu.
Cosibella je viac ako len e-shop s kozmetikou. Je to miesto, kde si každý, bez ohľadu na typ pleti alebo individuálne potreby, nájde svoje dokonalé produkty, ktoré mu padnú presne na mieru.
Čítať viac
Cosibeauty
Prečo práve my?
V našej bohatej ponuke nájdete produkty tých najobľúbenejších a najkvalitnejších svetových značiek. Našim cieľom je predovšetkým poskytnutie vedomej a účinnej starostlivosti, ktorá prináša radosť a výsledky, ktoré sú viditeľné a prinášajú radosť.
Vďaka rastúcej popularite sa náš tím dynamicky rozrástol o ďalších zamestnancov. Dnes nás okrem Poľska nájdete aj na Slovensku, v Českej republike, Ukrajine, Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Rumunsku, Litve a Lotyšsku. A tým rozhodne nekončíme! Neustály rozvoj je pre nás výzvou. V súčasnosti fungujeme ako tím, v ktorom sa každý z nás zaoberá odlišnými predajnými procesmi. Takýmto spôsobom Vám môžeme ponúknuť nielen tie najlepšie produkty, ale aj efektívny a spoľahlivý servis v oblasti starostlivosti o pokožku, či "beauty" sveta.
Čítať viac
Cosibeauty map

založenie e-shopu Cosibella

2014
2017

nadviazanie spolupráce s bestsellerovou značkou The Ordinary - ako prví v Poľsku

prekročenie magickej hranice 10 000 objednávok a spustenie ukrajinského e-shopu

2019
2020

založenie českého e-shopu

premiéra vlastnej značky SkinTra, prvé otvorenie nášho salónu - Cosibella Corner a spustenie slovenského e-shopu

2021
2022

spustenie nemeckého a maďarského e-shopu

založenie litovského, rakúskeho a lotyšského e-shopu, uvedenie našej privátnej vlasovej značky HairTry na trh

2023
2024

založenie rumunského e-shopu

Naše hodnoty
V Cosibelle veríme, že kľúčom k úspechu sú naše fundamentálne hodnoty, ktoré ovplyvňujú každý aspekt toho, čo robíme. V prvom rade dbáme na férovú spoluprácu - chápeme, že iba vďaka tímovému duchu a vzájomnej podpore sme schopní dosiahnuť naše ciele a splniť očakávania zákazníkov po celom svete. Úprimnosť a otvorená komunikácia sú pre nás základom nadväzovania dlhodobých vzťahov, ako vo vnútri firmy, tak aj s našimi obchodnými partnermi a zákazníkmi. Veríme, že transparentné fungovanie a ochota viesť diskusiu sú nevyhnutné pre vzájomné porozumenie a harmóniu.
Rovnako dôležitá je pre nás aj ekológia - v našej ponuke prevažujú produkty, ktoré sú priaznivé a šetrné k životnému prostrediu. Počas každodennej práce sa snažíme minimalizovať negatívny vplyv na našu planétu. Tieto hodnoty umožňujú Cosibelle nielen poskytovať vysokokvalitné produkty, ale zároveň nám dávajú priestor spolupodieľať sa na tvorbe lepšej budúcnosti pre nás všetkých.
Čítať viac
ZOBRAZIŤ VIAC
Cosibeauty
Naše vlastné značky
V ponuke nájdete aj naše vlastné značky, na ktorých vývoji sa podieľali kozmetológovia z Cosibelly. Na naše produkty sme veľmi hrdí, pretože vieme, že sú výsledkom vášne, citu pre detail, odborných znalostí a usilovnej práce, ktorá nás všetkých spája.
Pod našim menom vznikla značka SkinTra, určená pre starostlivosť o pleť, a tiež HairTry s produktovou radou pre starostlivosť o vlasy. Budeme nesmierne radi, pokiaľ sa pustíte do dobrodružstva objavovať naše produkty a spoločne s nami si užijete ich výnimočnú starostlivosť, účinok a príjemné pôsobenie, ktoré poskytujú.
Čítať viac
ZOBRAZIŤ VIAC
Cosibeauty Skintra
pixel