Doplnky na líčenie

Počet výrobkov: 46

Dôležitou súčasťou dekoratívnej kozmetiky sú aj doplnky, vďaka ktorým bude líčenie jednoduchšie. Odporúčame Vám nahliadnuť do našej ponuky, ktorá zahŕňa okrem iného hubiek na make-up, štetce či príslušenstvo na odstraňovanie make-upu. Prezrite si našu ponuku a doplňte Vašu kozmetickú taštičku!

Urobiť pekný make-up je skutočné umenie. Aby ste nabrali skúsenosti, musíte veľmi trénovať. Najlepšie je pracovať so správnymi doplnkami na líčenie. V predajni Cosibella nájdete široký výber štetcov, hubiek a ďalších produktov, ktoré Vám pomôžu precízne naniesť kozmetiku na tvár a získať tak estetický efekt. Okrem nich môžete staviť aj na doplnky, ktoré Vám umožnia po celom dni odstrániť make-up a očistiť pleť od všetkých nečistôt.

Doplnky na líčenie - ako používať?

Nanášanie kozmetík na líčenie končekmi prstov je bežnou praxou. Takto však môžete rovnomerne rozotrieť podkladovú bázu, ale nie tiene, tvárenku alebo bronzer. Na aplikáciu týchto produktov potrebujete správne príslušenstvo. Môžete si vybrať napr.:

  • štetce - pomáhajú produkty nielen precízne naniesť na pleť, ale aj pekne rozmixovať, teda premiešať, aby nebol vidieť prechod medzi nimi. Stačí ich ponoriť do vybranej kozmetiky a potom priložiť na tvár, aby sa produkt preniesol na pokožku. Následne krúživými pohybmi spojte všetky vrstvy make-upu;
  • hubky na líčenie - umožňujú rovnomerné nanesenie kozmetiky s tekutou konzistenciou. Pred použitím ich treba navlhčiť, aby sa zväčšil ich objem. Následne na ne stačí naniesť pár kvapiek prípravku a vmasírovať do pokožky.

Nezabudnite pre každý produkt použiť iné príslušenstvo. V opačnom prípade sa receptúry kozmetiky zamiešajú a efekt nemusí byť taký, aký ste očakávali.


Czytaj więcej

Doplnky na líčenie – ako ich čistiť?

Čistenie príslušenstva na líčenie je nevyhnutné. Na špinavých štetcoch alebo hubkách sa môžu hromadiť baktérie. Ak ich prenesiete na pleť, môžu viesť napríklad k rozvoju nedokonalostí. Preto je najlepšie vyčistiť všetko príslušenstvo ihneď po použití. Na ich umývanie môžete použiť obyčajné mydlo. Rozpustite ich vo vode a do tejto zmesi namáčajte štetce a hubky. Po niekoľkých minútach produkty opláchnite a nechajte vyschnúť. Kúpte si doplnky na líčenie za najlepšiu cenu a začnite sa líčiť ako profesionál.

Prezrite aj: Hubky na make-upOdličovacie tampónyŠtetceKliešte na mihalnicePrípravky na čistenie štetcov

Prečítajte si: Dokonalé líčenie na ples – tipy & najlepšia kozmetika

pixel