Matné rúže

Počet výrobkov: 39

Pre milovníčky matných rúžov ​​sme pripravili skutočne bohatú ponuku. Prezrite si ju a vyberte si zo širokej škály farieb a prevedení matných rúžov. Pred nanesením rúžu však nezabudnite na dôkladnú hydratáciu pier. Zvýraznite svoje pery a vychutnajte si dlhotrvajúci efekt. S matnými perami budete zaručene "IN"!

Matné rúže

Milujete namaľované pery, ale nemáte radi pocit lepivosti alebo intenzívneho lesku? Máme pre Vás dokonalé riešenie – sú to matné rúže. Sú odolné a veľmi dobre pigmentované. Vďaka tomu stačí jeden ťah aplikátora na dokonalé prekrytie pier do červena. Táto kozmetika má unikátnu receptúru, vďaka ktorej sú pery po nanesení produktu suché a matné. Nič sa na ne nelepí! Tieto rúže si zamilujete od prvého použitia.  

Dozvedieť sa viac

Matné rúže v rôznych farbách - vyberte si svoj obľúbený!

Ponúkame matné rúže v mnohých rôznych farbách - pre každú príležitosť. Kozmetiku nájdete v odtieňoch:

  • nude – vyzerajú elegantne a dobre sa hodia na každodenné použitie, napr. do práce alebo na univerzitu. Sú jemné a dajú vyniknúť líčeniu očí;
  • červená - ideálna na rande, pre dámy, ktoré majú radi výrazný make-up;
  • ružová a broskyňová – ideálna pre každú príležitosť, kedy chcete jemne zvýrazniť svoje pery. Sú vhodné najmä pre ľudí so svetlou pleťou;
  • fialová a hnedá - sú intenzívne, tmavé rúže, ktoré spôsobia, že Vaše pery preukázateľne pritiahnu pozornosť! Perfektne sa osvedčia, ak máte mierne namaľované oči.

Pamätajte – farba rúžu by mala ladiť nielen s príležitosťou, ale aj s typom vašej krásy a povahou vášho líčenia. Pokiaľ máte radi výrazné líčenie očí, voľte svetlé odtiene rúžov, ktoré nepriťahujú pozornosť. Pokiaľ však chcete pery zmagnetizovať, rozhodnite sa pre rúž v intenzívnej farbe. Otestujte každý z nich a zistite, ktorý odtieň dobre funguje s typom vašej krásy.

Matné rúže - aké sú druhy?

V našom sortimente nájdete matné tekuté rúže s pohodlným aplikátorom, ktorý umožňuje presné nanesenie produktu na pery. Majú ľahkú konzistenciu, takže sa ľahko rozotierajú. Navyše ich môžete nanášať vo vrstvách a gradovať efekt krytia. Nechýbajú ani tradičné rúže s twist-up náplňou pre priamu aplikáciu produktu na pery. Ich výhodou je, že na dosiahnutie efektu plného krytia stačí jeden ťah. Matné rúže zaistia, že vaše pery budú hodvábne jemné. Vyskúšajte! 

pixel