Matné rúže

Počet výrobkov: 56

Pre milovníčky matných rúžov ​​sme pripravili skutočne bohatú ponuku. Prezrite si ju a vyberte si zo širokej škály farieb a prevedení matných rúžov. Pred nanesením rúžu však nezabudnite na dôkladnú hydratáciu pier. Zvýraznite svoje pery a vychutnajte si dlhotrvajúci efekt. S matnými perami budete zaručene "IN"!

Matné rúže

Milujete namaľované pery, ale nemáte radi pocit lepivosti alebo intenzívneho lesku? Máme pre Vás dokonalé riešenie – sú to matné rúže. Sú odolné a veľmi dobre pigmentované. Vďaka tomu stačí jeden ťah aplikátora na dokonalé prekrytie pier do červena. Táto kozmetika má unikátnu receptúru, vďaka ktorej sú pery po nanesení produktu suché a matné. Nič sa na ne nelepí! Tieto rúže si zamilujete od prvého použitia.  

Dozvedieť sa viac

Matné rúže v rôznych farbách - vyberte si svoj obľúbený!

Ponúkame matné rúže v mnohých rôznych farbách - pre každú príležitosť. Kozmetiku nájdete v odtieňoch:

  • nude – vyzerajú elegantne a dobre sa hodia na každodenné použitie, napr. do práce alebo na univerzitu. Sú jemné a dajú vyniknúť líčeniu očí;
  • červená - ideálna na rande, pre dámy, ktoré majú radi výrazný make-up;
  • ružová a broskyňová – ideálna pre každú príležitosť, kedy chcete jemne zvýrazniť svoje pery. Sú vhodné najmä pre ľudí so svetlou pleťou;
  • fialová a hnedá - sú intenzívne, tmavé rúže, ktoré spôsobia, že Vaše pery preukázateľne pritiahnu pozornosť! Perfektne sa osvedčia, ak máte mierne namaľované oči.

Pamätajte – farba rúžu by mala ladiť nielen s príležitosťou, ale aj s typom vašej krásy a povahou vášho líčenia. Pokiaľ máte radi výrazné líčenie očí, voľte svetlé odtiene rúžov, ktoré nepriťahujú pozornosť. Pokiaľ však chcete pery zmagnetizovať, rozhodnite sa pre rúž v intenzívnej farbe. Otestujte každý z nich a zistite, ktorý odtieň dobre funguje s typom vašej krásy.

Matné rúže - aké sú druhy?

V našom sortimente nájdete matné tekuté rúže s pohodlným aplikátorom, ktorý umožňuje presné nanesenie produktu na pery. Majú ľahkú konzistenciu, takže sa ľahko rozotierajú. Navyše ich môžete nanášať vo vrstvách a gradovať efekt krytia. Nechýbajú ani tradičné rúže s twist-up náplňou pre priamu aplikáciu produktu na pery. Ich výhodou je, že na dosiahnutie efektu plného krytia stačí jeden ťah. Matné rúže zaistia, že vaše pery budú hodvábne jemné. Vyskúšajte! 

Prezrite aj: RúžeLesky na peryTinty na peryCeruzky na pery

Prečítajte si: Tónovacie krémy na pleť s SPF filtrom – prepojenie make-upu a starostlivosti!

pixel