Lesky na pery

Počet výrobkov: 75

Lesk na pery vytvára svetlo odrážajúci povrch, ktorý opticky dodáva perám objem, zvýrazňuje ich a priťahuje pozornosť. Ponúkame rôzne farby a povrchové úpravy, takže si určite nájdete aj Vy svojho favorita!U

Lesky na pery

Chcete si svoje pery zvýrazniť a zväčšiť? Hľadáte produkt, ktorý ich rozžiari a pritiahne pozornosť? Siahnite po leskoch na pery z našej ponuky. Pripravili sme pre Vás široký výber kozmetiky s príjemným zložením, ktorá vašim perám dodá krásnu farbu a úžasný lesk. Nikto okolo Vás neprejde ľahostajne! Produkty sú dostupné v balení vo forme pohodlnej tuby s odrezaným koncom alebo fľaštičky s aplikátorom. Obe varianty veľmi uľahčujú aplikáciu kozmetiky a je možné ju vykonávať aj so zavretými očami!

Dozvedieť sa viac

Lesky na pery – prečo by ste si ich mali vybrať?

Lesky na pery sú produktom, s ktorým môžete zmeniť celé líčenie a dodať mu ľahký rozžiarený efekt! To však nie je ich jediná výhoda.

  • Kozmetika má ľahkú, hodvábnu textúru. Roztierať ich na pery je naozajstná radosť.
  • Sú dostupné v širokej škále farieb, takže nie sú žiadne problémy s výberom správneho odtieňa pre Váš typ krásy alebo rôzne okolnosti.
  • Lesky na pery sú dobre pigmentované, takže stačí jeden ťah aplikátorom na pery, aby boli dokonale namaľované.
  • Kozmetika často obsahuje čiastočky odrážajúce svetlo, ktoré pomáhajú opticky zväčšiť pery.

Receptúra prípravkov nezanecháva na pokožke lepivý film, takže nedochádza k nepríjemnému pocitu ulepených pier.

Zloženie lesku má dôležitý význam!

Lesky na pery sa vyznačujú nielen širokou škálou farieb či dobrou pigmentáciou, ale aj bohatým zložením. V ich receptúre nájdete napr.:

  • ricínový olej, ktorý podporuje zmäkčenie pokožky,
  • vitamín E, ktorý podporuje antioxidačné procesy,
  • výťažok z chilli papričiek, ktorý pomáha zvýšiť prekrvenie pokožky, čím jemne zväčšuje pery a zvýrazňuje ich prirodzenú farbu;
  • kyselinu hyalurónovú, ktorá podporuje hydratáciu pier.

Zložky obsiahnuté v zložení kozmetiky preto môžu nielen dodať krásnu farbu, ale aj vyživovať pery do červena, aby make-up vyzeral dobre po celý deň.

Otestujte naše lesky na pery a uvidíte, ako krásne môžu Vaše pery vyzerať už po jednom ťahu aplikátorom!

pixel