Toniká pre citlivú pokožku

Počet výrobkov: 140

Toniká pre citlivú pleť by mali byť plné upokojujúcich a ošetrujúcich zložiek. Takéto produkty nájdete v našej ponuke s istotou! Spoznajte upokojujúce toniká s jemným zložením, ktoré okrem iného obsahujú cenné zložky ako aloe vera, ceramidy, pupočník ázijský alebo panthenol! Okrem toho sa oplatí vedieť, že majitelia citlivej pokožky by si mali radšej tonikum nanášať rukami a vyhýbať sa dráždivému treniu vatovým tampónom.

počet výrobkov: 120/140

Toniká pre citlivú pleť

Citlivá pokožka je veľmi náchylná na podráždenie. Rýchlo sa vysušuje a veľmi senzitívne reaguje na negatívne vonkajšie vplyvy. Z tohto dôvodu si vyžaduje špecifickú starostlivosť. V našej ponuke preto nájdete širokú škálu toník pre citlivú pleť.

Obsahujú zložky, ktoré znižujú reaktivitu pokožky a posilňujú jej odolnosť voči vplyvom okolitého prostredia. Vďaka tomu udržujú pokožku v dobrom stave bez ohľadu na prostredie, v ktorom sa práve Vaša pleť nachádza.


Dozvedieť sa viac

Toniká pre citlivú pokožku – aké sú ich účinky a ako fungujú?

Toniká pre citlivú pleť sa vyznačujú najmä jemným a šetrným zložením. Obsahujú napríklad kyselinu hyalurónovú, niacínamid, probiotiká, ceramidy, aloe vera alebo peptidy. Tieto zložky:

  • hydratujú a zmäkčujú
  • zmierňujú podráždenie a upokojujú začervenanie
  • chránia hydrolipidovú bariéru pokožky
  • regenerujú
  • jemne exfoliujú a redukujú pigmentové škvrny

Používaním pleťových toník naviac uľahčíte prenikanie účinných látok hlboko do pokožky. Vďaka tomu pokožku dokonale vyživíte aj zvnútra.

Naše odporučenie

Toniká je dobré aplikovať po dôkladnom odlíčení a vyčistení pleti, ako druhý krok ošetrujúcej rutiny. Tonikum je však možné použiť aj ako prvý krok namiesto čistenia gélom alebo penou, pokiaľ Vám tento spôsob nevyhovuje a dráždi Vašu pokožku. Obsiahnuté zložky v toniku pomáhajú pripraviť pleť na ďalšie kroky starostlivosti.

Prezrite si našu širokú ponuku toník pre citlivú pleť a vyberte si to najlepšie tonikum podľa potrieb Vašej pleti!