CeraVe

Počet výrobkov: 26

Svetoznáma ošetrujúca kozmetika na tvár a telo značky CeraVe bola vytvorená v spolupráci s dermatológmi. Kľúčom tejto americkej značky je minimalistická starostlivosť s dôrazom na správne fungovanie hydrolipidovej bariéry pokožky. Zakladá si preto na jednoduchom zložení s ceramidmi, mastnými kyselinami a fytosfingozínom. Vďaka tomu pleť znovu získa rovnováhu a je menej náchylná na poškodenie. Zažite tento úžasný účinok sami na vlastnej koži!

CeraVe - dermatologická značka z USA

CeraVe je značka kozmetiky, určená pre starostlivosť o tvár a telo. Je známa po celom svete, najmä vďaka svojej účinnosti, šetrnosti a komfortu pri používaní. Každý produkt bol vytvorený v úzkej a neustálej spolupráci s dermatológmi. 


Dozvedieť sa viac

Sila ceramidov od CeraVe

Práca na výskume produktov sa začala v USA v roku 2005 v dermatologických laboratóriách, kde skupina vedcov objavila vplyv ceramidov 1,3, 6-II na prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Tieto štúdie objavili zmes ceramidov, identických s tými, ktoré sa nachádzajú v ľudskej koži.Ich kombinácia a využitie v kozmetike sa ukázali ako kľúčové pre obnovenie správneho fungovania pokožky. Ceramidy sú kombinované s patentovanou technológiou MultiVesicular Emulsion, ktorá umožňuje postupné uvoľňovanie účinných látok (vrátane ceramidov, mastných kyselín a fytosfingozínu). Výsledok? Ešte väčšia kontrola nad hydratáciou pokožky!

Hydratácia na požiadanie s CeraVe

Pôvodnú, základnú ponuku značky CeraVe tvorili tri hydratačné produkty: balzam, emulzia a čistiaca emulzia. Dnes ju značka postupne rozširuje o novú kozmetiku potrebnú v kúpeľni pre každého, kto má často problémy so suchou, dehydrovanou pokožkou. V ponuke značky sú aj krémy CeraVe, čistiace gély na tvár, retinolové séra, očné krémy a mnohé ďalšie, výnimočné produkty. 

Oplatí sa investovat do kozmetiky CeraVe?

Ak uvažujete o kúpe produktov tejto značky, zoznámte sa s jej ponukou, prečítajte si referencie výrobcu, overte si, aké účinky daný produkt deklaruje a na aký typ pleti je určený. Nepochybne nájdete to, čo Vaša pokožka potrebuje - na tvári aj na tele. Cerave kozmetika Vás určite nesklame.

Prezrite aj: Nacomi, K18, The OrdinaryOlaplex

Prečítajte si: Rosacea – čo to je a ako ju vyliečiť? Najlepšia kozmetika

pixel