Pyunkang Yul

Počet výrobkov: 59

Značka Pyunkang Yul sa zameriava na minimalistickú a intenzívne regeneračnú starostlivosť o pokožku, ktorá je vystavená negatívnym vplyvom prostredia a prejavuje sa citlivosťou, podráždením, začervenaním, akné alebo alergiou. Preto receptúry tejto kórejskej značky neobsahujú zbytočné prísady a sú založené na silných extraktoch, ktoré prinášajú úľavu a pocit pohodlia. Pozrite sa, čo značka ponúka a vyberte si produkty presne podľa Vašich potrieb!

počet výrobkov: 30/59

PÔVOD

Pyunkang Yul je značka kórejskej kozmetiky vytvorená slávnou klinikou orientálnej medicíny Pyunkang.

PRODUKTY

Značka ponúka kozmetiku pre starostlivosť o pleť a rôzne kozmetické pomôcky.

ZAUJÍMAVOSŤ

Klinika Pyunkang je považovaná za jedno z najlepších zariadení tohto typu nielen v Kórei, ale taktiež v celej Ázii. Viac ako 40 rokov skúseností v oblasti prírodnej medicíny viedlo k vytvoreniu kozmetiky s jedinečným zložením.

Oceňovaná kozmetika Pyunkang Yul neobsahuje vône, preto je neutrálna a nedráždi pokožku. Produkty sú vyrobené zo starostlivo vybraných ingrediencií, ktoré sú pre pokožku mimoriadne účinné, jemné a bezpečné.

Kórejské receptúry kladú dôraz na udržiavanie hydro-lipidovej rovnováhy pokožky. Výsledkom je žiarivá pokožka bez akýchkoľvek nedokonalostí. Dôležité je, že kozmetika tejto značky je vhodná aj pre ľudí náchylných na alergie a extrémne problematickú pokožku.

Odporúčame Vám pozrieť sa na náš blog a dozvedieť sa niečo viac o kórejskej starostlivosti - Kórejská starostlivosť o pleť a Ochrana pokožky pred slnkom.

pixel