Hydratačné pleťové masky

Počet výrobkov: 137

Hydratácia je základom starostlivosti o pokožku a je nevyhnutná pre každého, bez ohľadu na typ pleti. Naša ponuka obsahuje masky, ktoré vďaka vhodnému zloženiu ingrediencií zvýšia úroveň hydratácie a dlhodobo udržia jej optimálnu úroveň. Pozrite si naše rozmanité hydratačné masky, naviac, aj s množstvom ďalších skvelých účinkov a rozmaznávajte svoju pokožku!

počet výrobkov: 120/137

Hydratačné pleťové masky

Hydratačné masky sa odporúčajú všetkým bez ohľadu na typ pleti. Odporúčajú sa však najmä ľuďom so suchou, citlivou, podráždenou, matnou pokožkou a známkami starnutia. Kozmetiku je možné používať bez ohľadu na ročné obdobie. Masky obsahujú zložky, ktoré pomáhajú prinavrátiť pleti žiarivý vzhľad, jemnosť a lesk. Prípravky sú dostupné vo forme plátu namočeného v prípravku alebo v kréme, ktorý treba zmyť alebo nechať cez noc.

Hydratačné pleťové masky – čo obsahujú?

Hydratačné pleťové masky obsahujú veľa zložiek rastlinného a živočíšneho pôvodu, ako aj inovatívne laboratórne vzorce. Vzorce môžu zahŕňať napr.:

  • kyselinu hyalurónovú, urea, kolagén a elastín,
  • riasy,
  • vitamín B3, t.j. niacínamid,
  • oleje, napr. zo sladkých mandlí
  • aminokyseliny a bielkoviny, napr. mlieko alebo pšenica,
  • rastlinné extrakty ako aloe vera, ryža alebo ruža,
  • slimačí sliz a med.

Tieto zložky podporujú zvýšenie úrovne hydratácie epidermis. Podporujú tak návrat jemnej, hladkej a pevnej pokožky. Navyše tieto látky pomáhajú znižovať viditeľnosť vrások, ktoré sa objavili v dôsledku dehydratácie.

Nezabudnite ich pravidelne používať!

Hydratačné pleťové masky je možné používať pravidelne 1-2x týždenne. Oplatí sa ich používať hlavne, keď je pokožka suchá. Môže k tomu dôjsť napr. v dôsledku pobytu v klimatizovaných miestnostiach alebo nadmerným vystavovaním sa slnku či mrazu. Pozrite si hydratačné pleťové masky a zistite, ako ich zložky pomáhajú vysporiadať sa s nepríjemným pocitom suchej pokožky.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel