Kozmetické sady pre starostlivosť o pleť

Počet výrobkov: 88

Ak hľadáte darček pre seba, pre svojho blízkeho alebo jednoducho len túžite po komplexnej starostlivosti v jednom balení, máme pre Vás ideálne riešenie! V našej ponuke nájdete hotové ošetrujúce sady od rôznych výrobcov, zamerané na špecifické potreby pleti. Určite Vám nejaká padne do oka!

Kozmetické sady na starostlivosť o pleť  

Hľadáte nápad na zaujímavý darček pre svoju blízku osobu? Taký, ktorý ju poteší, ale nebude príliš banálny? Dobre poslúžia kozmetické sady na starostlivosť o pleť či vlasy. Vyberať môžete zo sád produktov známych a obľúbených či špecializovaných značiek, napr. Alkmie, iUnik, Anwen, The Ordinary, Holika Holika alebo Cosrx. Vďaka tejto kozmetike sa obdarovaná osoba bude môcť komplexne starať o svoje telo a tvár a zároveň si oddýchne a zrelaxuje.  


Dozvedieť sa viac

Kozmetické a ošetrujúce darčekové sady - čo obsahujú?

Darček by mal byť jedinečný. Preto sme sa dôkladne zoznámili s ponukou výrobcov a vybrali kozmetiku, ktorá vyniká napr. bohatým zložením či úžasnou vôňou. V našich sadách nájdete iba kvalitné ošetrujúce produkty:

  • vlasy – sú to napr. kondicionéry na rôzne typy vlasov, tonikum alebo sérum na vlasovú pokožku. Obsahujú zložky, ktoré pomôžu obnoviť zdravý lesk prameňov,
  • pre tvár – sú to napr. krémy, séra, tonika, umývacie peny alebo odličovacie mlieka. Sú určené pre rôzne typy pleti, napr. aknóznu, zrelú alebo zmiešanú pleť;
  • pre telo – napr. prírodné mydlá, pleťové vody alebo vo vode rozpustné soli. Vďaka nim sprchovanie či kúpeľ budú dokonalou náhradou SPA.

Sady sú elegantne zabalené - stačí ich zabaliť do papiera, aby ste ich mohli darovať blízkej osobe.  

Ktorú sadu starostlivosti o pleť si vybrať?

Najlepšie darčeky sú personalizované, tj 100% prispôsobené vkusu a potrebám druhej osoby. Vďaka tomu obdarovaná vie, že ste do prípravy darčeka vložili celé svoje srdce. Nevyberajte si preto náhodnú kozmetickú sadu. Zvážte to:  aký typ pleti alebo vlasov má Vaša blízka osoba?  chcela obdarovaná blízka osoba v poslednej dobe vyskúšať nejakú značku kozmetiky?  má obľúbenú značku a rada by otestovala nové série produktov?   Pokiaľ si všetko dôkladne premyslíte, nájdenie tej správnej darčekovej sady bude oveľa jednoduchšie!   Set kozmetiky je osvedčený darček, ktorý poteší každú ženu. Zoznámte sa s našimi návrhmi a vyberte si tú správnu sadu!  

pixel