Samoopaľovacie prípravky na tvár

Počet výrobkov: 10

Efekt krásnej, rozžiarenej pokožky pobozkanej slnkom? So samoopaľovacími prípravkami na tvár je to možné po celý rok! Táto kozmetika má bronzujúce vlastnosti a zintentenzívňuje opálenie. Siahnite po samoopaľovacích produktoch z našej ponuky a dodajte svojej pleti slnečný lesk!

Samoopaľovacie prípravky na pleť

Žiarivá pleť s bronzovým nádychom, ktorá pripomína horúce letné dni strávené na pláži. Pre získanie takéhoto efektu sa už nemusíte vystavovať slniečku. Všeobecne sa hovorí, že sú samoopaľovacie produkty vhodné iba na telo. Pokožka tváre je v porovnaní s pokožkou tela tenšia a jemnejšia. Môže sa teda samoopaľovací prípravok nanášať aj na tvár? Jednoznačne áno! Na obale výrobku vždy nájdete informáciu, na akú časť tela je prípravok vhodný. Samoopaľovacie prípravky preto môžete bez obáv používať aj na tvár.


Dozvedieť sa viac

Samoopaľovacie prípravky na tvár – výsledné efekty

Tento druh prípravku má za úlohu zaistiť efekt slnkom pobozkanej pleti. Vďaka nemu dosiahnete rovnomerné, zdravé opálenie v prirodzene hnedom odtieni bez nevzhľadných šmúh. Zároveň ide o skvelý spôsob, ako sa vyhnúť vystavovaniu nebezpečnému slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobovať podráždenie a predčasné starnutie pleti.

Ako dlho vydrží efekt samoopaľovacieho prípravku?

Pri bežnej ošetrujúcej rutine bez exfoliačných prípravkov, ktoré odstraňujú odumreté kožné bunky, vydrží bronzový nádych pokožky až týždeň. Pokiaľ túžite po dlhotrvajúcom efekte, samoopaľovací prípravok nanášajte pravidelne, každých pár dní.

Aký samoopaľovací prípravok si vybrať?

Ponuka samoopaľovacej pleťovej kozmetiky sa v posledných rokoch značne rozšírila. Môžete vyberať zo samoopaľovacích krémov, pien, sér, sprejov či balzamov. Zvoľte si takú formu, ktorá bude najviac zodpovedať Vašim preferenciám, pretože výsledné efekty budú aj tak veľmi podobné. Široký sortiment má vo svojom portfóliu napríklad značka St. Moriz. Tento britský výrobca kozmetiky sa špecializuje na samoopaľovacie a bronzujúce prípravky. Okrem toho sa môžete pozrieť aj na ponuku značky Veoli Botanica alebo Clochee.

Prezrite aj: SPF v tyčinke, Opaľovacie krémy na teloPrípravky po opaľovaní na tvár

Prečítajte si: SPF krém na každý deň: 5 krémov s SPF, ktoré sa oplatí vyskúšať

pixel