Cosrx

Počet výrobkov: 107

COSRX je populárna kórejská značka ošetrujúcej kozmetiky. To, čo značku na trhu odlišuje sú skutočne účinné kozmetické produkty na báze vysoko aktívnych zložiek, ktoré sú navyše obohatené o extrakty s antioxidačnými a protizápalovými vlastnosťami. Prípravky neobsahujú žiadne zbytočné látky naviac. Vďaka tomu spoznáte rozdiel a viditeľný efekt na Vašej pleti bez podráždenia. Objavte širokú ponuku značky a vyberte si produkty pre seba!

PÔVOD

COSRX je značka známej a uznávanej kórejskej kozmetiky založená v roku 2013.

PRODUKTY

Značka ponúka kozmetiku pre starostlivosť o pleť. Všetky jej produkty sú dermatologicky testované (s prihliadnutím k hypoalergénnemu účinku).

ZAUJÍMAVOSŤ

Názov značky je kombináciou slov COSmetics a RX. (predpis), čo má zdôrazňovať význam a účinnosť produktov v boji proti rôznym kožným ochoreniam pokožky.

Ambasádorom značky je tajomný pán RX (Mr. RX). Značka COSRX bola vytvorená na základe jeho viac ako desaťročných skúseností v kozmetickom priemysle a vedomostí o pokožke a jej potrebách. Produkty sú určené pre tých, ktorí ocenia prírodné ingrediencie a vysoko účinné produkty za nízku cenu.

Kozmetika značky COSRX je navrhnutá tak, aby sa zameriavala na konkrétne kožné nedokonalosti a účinne podporovala ich riešenia. Výrobky neobsahujú vône ani umelé farbivá, ale obsahujú látky s preukázateľným účinkom. Výrobky COSRX sú často odporúčané ľuďom s citlivou pokožkou, pretože značka ponúka jemné a nedráždivé zloženie. COSRX sa taktiež označuje ako značka „Clean Beauty“, preto v jej zložení nenájdeme látky považované za potenciálne škodlivé.

 

počet výrobkov: 30/107

Značka COSRX  

COSRX je kórejská kozmetická značka, ktorej produkty sa vyznačujú minimalistickým balením a jednoduchým zložením. Ich receptúry boli starostlivo zostavené tak, aby pokožke poskytli všetko, čo potrebuje. Nájdete v nich:

  • rastlinné oleje a maslá, ktoré podporujú premastenie a hydratáciu pokožky,
  • AHA/BHA/PHA kyseliny, ktoré podporujú exfoliáciu pokožky a jej rekonštrukciu,
  • rastlinné výťažky, napr. z peniazovky ázijskej, ktoré pomáhajú posilňovať pokožku, čistia ju, urýchľujú jej hojenie a znižujú zápaly.

Tieto zložky podporujú udržanie zdravej a krásne vyzerajúcej pokožky.  

Kozmetika COSRX - aká je k dispozícii?

Ponúkame produkty COSRX pre všetky typy pleti. Aj Vy sa môžete starať o svoju pleť ako Kórejky! Vyskúšajte najmä také série ako:

  • Advance Snail 92 s slimačím filtrátom, ktorý podporuje hydratáciu a výživu pokožky,
  • Balancium B5 D-Panthenol, ktorý je určený pre jemnú a citlivú pokožku,
  • Full Fit, ktorého hlavnou zložkou je propolis a med.  

Prečítajte si podrobnosti o ponuke a vyberte si produkty šité na mieru potrebám vašej pokožky.

pixel