Anwen

Počet výrobkov: 78

Poľská značka Anwen vznikla z vášne starostlivosti o vlasy. Zakladateľkou značky je blogerka, ktorá svojimi znalosťami a skúsenosťami spôsobila revolúciu v prístupe k vlasovej starostlivosti. Značka ako prvá prišla s produktmi na vlasy s rôznou pórovitosťou. Obsiahnuté zložky zodpovedajú rôznym potrebám vlasov, a to so zachovaním rovnováhy PEH. Značka nás učí vedome sa starať o vlasy aj životné prostredie. Čo je to PEH si prečítajte v článku na blogu a vyberte si vhodné produkty priamo pre Vás!

počet výrobkov: 30/78

PÔVOD

Anwen je poľská kozmetická značka založená v roku 2010. Jej zakladateľkou je Anna Kołomycew.

PRODUKTY

Ponuka značky zahŕňa kozmetiku pre starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Prípravky sú rozdelené podľa pórovitosti vlasov, čo je najdôležitejším faktorom pri výbere správnej starostlivosti. Jej obaly sú recyklovateľné.

ZAUJÍMAVOSŤ

Blog a kniha o vlasoch, ktoré vytvorila Anna, boli jedným z prvých informačných zdrojov v Poľsku, kde ste sa mohli dozvedieť o vedomej starostlivosti o vlasy.

Poľská značka starostlivosti o vlasy Anwen bola založená v roku 2010, kedy jej zakladateľka, ktorá vytvorila blog o vlasoch, inšpirovala mnoho ľudí, ktorí sa chcú o svoje vlasy vedome starať. Od roku 2015 spoločnosť vyvíja svoje produkty, ktoré venuje konkrétnym faktorom v tejto oblasti s presným rozdelením vlasov podľa ich pórovitosti. Značka vie, že vlasy rôznej pórovitosti vyžadujú rôzne živiny, preto sa zameriava na to, aby im poskytovala tú najlepšiu cielenú starostlivosť.

pixel