Anwen

Počet výrobkov: 15

Poľská značka Anwen vznikla z vášne starostlivosti o vlasy. Zakladateľkou značky je blogerka, ktorá svojimi znalosťami a skúsenosťami spôsobila revolúciu v prístupe k vlasovej starostlivosti. Značka ako prvá prišla s produktmi na vlasy s rôznou pórovitosťou. Obsiahnuté zložky zodpovedajú rôznym potrebám vlasov, a to so zachovaním rovnováhy PEH. Značka nás učí vedome sa starať o vlasy aj životné prostredie. Čo je to PEH si prečítajte v článku na blogu a vyberte si vhodné produkty priamo pre Vás!

PÔVOD

Anwen je poľská kozmetická značka založená v roku 2010. Jej zakladateľkou je Anna Kołomycew.

PRODUKTY

Ponuka značky zahŕňa kozmetiku pre starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Prípravky sú rozdelené podľa pórovitosti vlasov, čo je najdôležitejším faktorom pri výbere správnej starostlivosti. Jej obaly sú recyklovateľné.

ZAUJÍMAVOSŤ

Blog a kniha o vlasoch, ktoré vytvorila Anna, boli jedným z prvých informačných zdrojov v Poľsku, kde ste sa mohli dozvedieť o vedomej starostlivosti o vlasy.

Poľská značka starostlivosti o vlasy Anwen bola založená v roku 2010, kedy jej zakladateľka, ktorá vytvorila blog o vlasoch, inšpirovala mnoho ľudí, ktorí sa chcú o svoje vlasy vedome starať. Od roku 2015 spoločnosť vyvíja svoje produkty, ktoré venuje konkrétnym faktorom v tejto oblasti s presným rozdelením vlasov podľa ich pórovitosti. Značka vie, že vlasy rôznej pórovitosti vyžadujú rôzne živiny, preto sa zameriava na to, aby im poskytovala tú najlepšiu cielenú starostlivosť.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel