Mohani

Počet výrobkov: 76

Mohani je poľský výrobca prírodnej, organickej a vegánskej kozmetiky. Vyrába produkty starostlivosti o tvár, telo, vlasy a ústnu dutinu, ako aj doplnky či sviečky. Ponúka nielen prídavné produkty ako oleje a hydroláty, ale aj hotové kozmetické produkty. Inšpiráciu pre svoje receptúry čerpá z celého sveta. Zoznámte sa s ponukou a vyberte si ideálny produkt pre seba!

počet výrobkov: 30/76

PÔVOD

Mohani je poľská prírodná kozmetická značka.

PRODUKTY

Výrobca ponúka výrobky pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy. Ktorýkoľvek produkt tejto značky je kompletne prírodný, organický a vegánsky.

ZAUJÍMAVOSŤ

Škandinávska rada značky je založená na brusniciach, známych ako červené zlato Škandinávie, a taktiež plodoch rakytníka, ktoré hojne rastú na severe Nórska. Rastliny sú považované za podstatu severskej krásy.

Značka Mohani rozdeľuje svoje vysoko kvalitné výrobky do týchto kolekcií:

ABECEDA ZEME - kolekcia pre všetky typy pleti, skladá sa z vyživujúcich telových masiel, kyseliny hyalurónovej, skvalénu, nerafinovaných rastlinných olejov a hydrolátov - tonizujúcich výťažkov z kvetov, ktoré sú perfektné ako základ pod sérum alebo olej. Výrobky sú taktiež výborné pre starostlivosť o vlasy.

NÓRSKY VIETOR - vďaka bohatým účinným látkam, prípravky tejto rady zosvetľujú zafarbenie, znižujú začervenanie, obnovujú žiarivosť a jas pokožky a chránia pred fotostarnutím. Sú určené najmä pre suchú, citlivú a náročnú pokožku. Obsahujú prírodné éterické oleje.

MOHANI SMILE - rada zameraná na hygienu a starostlivosť o ústnu dutinu.

WILD GARDEN - obsahuje výrobky pre starostlivosť o telo: peelingy, peny a hmly. Každý z nich má krásnu ovocnú vôňu.

pixel