Balzamy na pery

Počet výrobkov: 66

Hydratačné balzamy na pery sú nevyhnutnosťou, ktorá by mala byť vždy po ruke. Dokonale sa starajú o pery, pomáhajú predchádzať vysušovaniu a podporujú regeneráciu popraskaných pier. V e-shope Cosibella nájdete vyživujúce balzamy či ochranné rúže v klasickej tyčinke, ktoré na Vašich perách zanechajú príjemný ochranný film.

Prírodný balzam na pery

Príjemne mäkké, jemné a hodvábne hladké pery sú snom mnohých z nás. Dosiahnite tento efekt pomocou balzamov na pery. Sú dostupné vo forme vysúvacej tyčinky, v tégliku alebo v tube. Majú ľahké zloženie, ktoré obaľuje pery.
Väčšina prípravkov na pery má krásnu vôňu, ktorá spríjemňuje aplikáciu. V našej ponuke nájdete aj neparfumované a bezfarebné ochranné balzamy na pery, ktoré sú vhodné na každodenné použitie pre mužov aj ženy.


Dozvedieť sa viac

Balzamy na pery – čo nájdeme v ich zložení?

Pokožka pier je neustále vystavená vlhkosti, vetru a chladu a z tohto dôvodu môže popraskať a byť nepríjemne suchá. Chráňte preto Vaše pery pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. V zložení hľadajte napríklad tieto účinné zložky:

  • bambucké maslo – hydratuje, zmäkčuje a premasťuje pery
  • slnečnicový vosk – vyhladzuje a zaisťuje pekný vzhľad pier
  • ricínový olej – vyživuje a zmäkčuje
  • rastlinné extrakty – napr. z čerešní, ktorý posilňuje pokožku pier

Jednotlivé zložky pomáhajú udržiavať pery v dobrom stave za každých podmienok.


Aký balzam si vybrať?

Balzamov na pery je neuveriteľné množstvo. Podľa typu balenia môžete vyberať z:

  • klasických výsuvných tyčiniek – ľahko sa nanášajú
  • balzamov v tube - majú tekutú konzistenciu, jednoduchú aplikáciu a sú vhodné pre každodenné použitie
  • balzamov v tégliku – majú krémovú, skôr tuhú konzistenciu. Súčasťou balenia však nie je aplikátor, preto je nutné nanášať prípravok prstami, čo nemusí byť vždy pohodlné a hygienické.

Výber balzamu na pery závisí od Vašich preferencií. Zvoľte prípravok, ktorý budete môcť bez problémov kedykoľvek aplikovať.

Pozrite sa aj na ostatné prípravky na pery a vytvorte si dokonalú ošetrujúcu rutinu!

pixel