Nacomi

Počet výrobkov: 97

Nacomi je poľská prírodná kozmetika za rozumnú cenu. Široká ponuka zahŕňa ošetrujúce produkty na tvár, telo a vlasy, často s príjemnou vôňou a farebným obsahom. Na druhú stranu rad Next Level reaguje na potreby najnáročnejších zákazníkov, ktorí očakávajú účinné aktívne zložky a deklarovanú koncentráciu. Značka sa neustále vyvíja a rozširuje svoju ponuku rovnako ako ďalšie poľské značky Fluff a Trust My Sister.

počet výrobkov: 30/97

Nacomi - poľská značka so širokým sortimentom

Značka Nacomi ponúka rad kozmetiky pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy. Sortiment je naozaj široký, takže každý typ pleti si vyberie tú správnu a vhodnú kozmetiku, ktorá splní jej potreby. Pleťové krémy, séra, toniká, vlasové prípravky, príjemné telové balzamy a mnoho ďalšej kozmetiky Nacomi obľubuje čoraz väčšie množstvo jej klientov. Zaujímavosťou je, že značka sa rozšírila o dve nové, rovnako obľúbené značky: Fluff a Trust My Sister.


Dozvedieť sa viac

Čím vyniká značka Nacomi?

Nacomi kozmetika sa od ostatných odlišuje vďaka svojmu jedinečnému prístupu k starostlivosti. Všetky produkty Nacomi sú vytvorené s ohľadom na rôzne potreby pokožky a poskytujú jej presne to, čo potrebuje. V jej portfóliu nájdete prírodnú kozmetiku, ale aj parfumovanú a aj veľmi jemnú, vhodnú pre deti. Rôzne potreby = rôzne kozmetické prípravky, zloženia a účinky.

Populárna kozmetika Nacomi

  • Nacomi - Next Level - Retinol - retinolové sérum, ktoré nájdete v niekoľkých verziách, s až 8 rôznymi koncentráciami retinolu. Je známe svojimi regeneračnými vlastnosťami, pomáha bojovať proti vráskam, zafarbeniu a zlepšuje textúru pokožky.
  • Nacomi - Next Level SPF50/PA++++ - séria SPF krémov, ktoré chránia pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Krémy majú príjemné zloženie, poskytujú širokú ochranu a rôzne povrchové úpravy pre rôzne typy pleti a účel použitia.
  • Nacomi - Next Level - Salicylic Acid 2%  - jedno z TOP pleťových sér tejto značky. Ideálne pre starostlivosť o pleť so sklonom k ​​nedokonalostiam a mastnú pleť. Pomáha účinne čistiť mazové žľazy a redukovať akné a nedokonalosti pleti.

Aký má kozmetika Nacomi účinok na pokožku?

Kozmetika Nacomi je odpoveďou na potreby ľudí, ktorí hľadajú efektívne produkty, vyvinuté s veľkými nárokmi a za dostupné ceny. Vďaka priaznivým cenám sú dostupné širokému spektru ľudí, dokonca aj teenagerom, ktorí so starostlivosťou o pleť ešte len začínajú.

Účinné zložky, príjemné receptúry, skutočné účinky a dobré ceny - na týchto pilieroch stavia značka Nacomi. Aj vďaka tomu sa značka pýši skvelými recenziami. Prezrite si, čo všetko ponúka a vyberte si tú navhodnejšiu kozmetiku presne pre seba!

Prezrite aj: K18, CeraVe, The OrdinaryOlaplex

Prečítajte si: Kyselina glykolová – čo to je a aké sú jej účinky na pleť?

pixel