K18

Počet výrobkov: 6

Americká značka, ktorá zaujme svojim inovatívnym prístupom pri výrobe vlasovej kozmetiky. Využíva znalosti z biológie a pokročilého výskumu. Vyznačuje sa patentovanou zložkou K18PEPTIDE™ – biomimetický peptid, ktorý posilňuje a regeneruje štruktúru vlasu a obnovuje opotrebované väzby keratínu a disulfidových mostíkov, čím minimalizuje poškodenie. Pokiaľ túžite viditeľne zlepšiť stav Vašich vlasov, určite sa na ponuku tejto profesionálnej značky pozrite!

Revolúcia v starostlivosti o vlasy - K18

Americká značka K18 mení pravidlá hry v starostlivosti o vlasy. Jej kozmetika je zameraná na regeneráciu a obnovu vlasovej štruktúry na molekulárnej úrovni, K18 ponúka produkty, ktoré skutočne prinášajú viditeľné výsledky a výrazne zlepšujú stav Vašich vlasov. Ak Vaše vlasy potrebujú intenzívnu obnovu, produkty K18 môže byť presne to, čo hľadáte.

K18 - stavia na inováciách

Značka K18 spôsobila revolúciu na trhu vlasovej starostlivosti, vďaka svojej patentovanej biaktívnej peptidovej technológii. Biomimetické peptidy pôsobia priamo na poškodené keratínové väzby vo vlasoch, obnovujú ich a navracajú vlasom prirodzenú silu a pružnosť. Táto technológia je výsledkom množstva vykonaných pokročilých štúdií.


Dozvedieť sa viac

Flajkové produkty značky K18

  • K18 - Leave-in Molecular Repair Hair Mask  ​​- táto K18 maska, predstavuje vlajkový produkt značky, ktorý vďaka unikátnej receptúre umožňuje hĺbkovú regeneráciu a rekonštrukciu vlasov, poškodených chemickými, tepelnými alebo mechanickými úpravami.
  • K18 - Molecular Hair Oil - ikonický K18 olej - prípravok vhodný pre poškodené vlasy, zaisťujúci intenzívnu regeneráciu a vyhladenie, ideálny na použitie ako doplnok ku ošetreniu maskou.

Efekty používania produktov K18 na vlasy

Tí, ktorí sa rozhodnú vyskúšať značku K18, môžu už po prvých aplikáciách očakávať výrazné zlepšenie vzhľadu a stavu vlasov. Tieto produkty sú určené na pravidelné používanie a ich účinnosť sa zvyšuje priamo úmerne s časom používania. Ak sa ich rozhodnete kúpiť, môžete sa spoľahnúť na:

  • hĺbkovú regeneráciu - vlasy sa stávajú silnejšími a odolnejšími voči poškodeniu, 
  • komplexnú rekonštrukciu - produkty značky K18 účinne obnovujú poškodené väzby, navracajú vlasom prirodzenú štruktúru, silu a lesk.

Prezrite aj: Nacomi, CeraVe, The OrdinaryOlaplex

Prečítajte si: Komplexná starostlivosť o vlasy so značkou HairTry

pixel