Mydlá na obočie

Počet výrobkov: 6

Snívate o dokonale upravenom obočí? Nič nemôže byť jednoduchšie ako siahnuť po mydle na obočie! Tento prípravok je zvyčajne založený na glyceríne a má hustú konzistenciu, ktorú treba nabrať a aplikovať štetcom, kefkou alebo malým hrebeňom. Priehľadné, transparentné zloženie vyzerá na chĺpkoch veľmi prirodzene a dokonale ich upraví do požadovaného tvaru. Mydlo fixuje obočie na mnoho hodín, takže dodatočná úprava nie je potrebná. Zoznámte sa s našou ponukou teraz!

Na čo sa používa mydlo na obočie?

Táto kozmetika je určená na úpravu nepoddajných chĺpkov v obočí. Už Vás nebaví ako Vám chĺpky v obočí rastú všetkými možnými smermi a neviete ich skrotiť? Chcete, aby Vaše chĺpky zostali na svojom mieste, bez ohľadu na vonkajšie podmienky? V takom prípade sú mydlá na obočie pre Vás ideálnou voľbou. Aktívne zložky, v nich obsiahnuté, Vám pomôžu vysporiadať sa s väčšinou problémov, súvisiacich s úpravou Vášho obočia. Mydlo, alebo vosk na obočie sa veľmi ľahko aplikuje. Obočie tak môžete vytvarovať prirodzeným spôsobom, aj keď nemáte veľa skúseností s líčením. Tieto prípravky sú dostupné aj v bezfarebnom zložení, takže sa nemusíte báť, že zmenia prirodzenú farbu chĺpkov Vášho obočia. Po ich použití bude stále vyzerať sviežo, mladistvo a prirodzene.


Dozvedieť sa viac

Výhody používania mydiel na obočie

Mydlá na obočie majú hustú, gélovú konzistenciu. Na rozdiel od gélovej kozmetiky na obočie sa však na chĺpkov neusadzujú, ale pomáhajú im stuhnúť a držať na správnom mieste. Účinok je prirodzený a vydrží celý deň! Navyše, mydlá na obočie nezlepujú obočie ani pokožku. Nehrozí teda, že chĺpky budú pôsobiť umelo a pokožka bude nepríjemne napnutá.

Mydlá na obočie - ako ich používať?

Mydlá na obočie by sa mali aplikovať pomocou čistej kefky, ako je kefka na riasenku alebo kefka na prečesanie obočia. Pomocou nej naberte malé množstvo prípravku a jemnými a pomalými pohybmi ho včešte do chĺpkov. Aby ste chĺpky dôkladne prekryli mydlom, sčešte ich najprv nadol, potom do strán a potom, na úplný koniec nahor, aby získali konečný tvar. Po použití mydla môžete farbu chĺpkov ešte zvýrazniť a prípadné medzery vyplniť vhodne zvolenou ceruzkou alebo tieňom.

Čierne mydlo na obočie - pre koho?

Mydlo na obočie môže byť dostupné aj vo farebnom prevedení. Toto je skvelá voľba pre tých, ktorí majú tmavé vlasy. Nielenže chĺpky dokonale prekryje farbou, ale zabráni aj tvorbe viditeľného, ​​ľahkého sedimentu, ktorý vzniká z iných prípravkov na obočie.

Vyskúšajte mydlá na obočie z našej ponuky a doprajte si jedinečný styling ešte dnes!

Prezrite aj: Gély na obočie, Pomády na obočieCeruzky na obočie

Prečítajte si: Jarné líčenie, alebo ako privítať prvé slnečné lúče

pixel