Trblietky na oči

Počet výrobkov: 15

Trblietky na oči sú výbornou voľbou pre ľudí, ktorí chcú svojmu make-upu dodať šmrnc, výraznosť a lesk. V ponuke nášho e-shopu nájdete rôzne farby a veľkosti ligotavých čiastočiek, ktoré Vám umožnia vytvárať jedinečné efekty. Tieto lesklé doplnky je možné aplikovať samostatne alebo na iný podkladový odtieň, a tak experimentovať a prispôsobovať Váš očný make-up typu spoločenskej udalosti, na ktorú sa chystáte. Urobte z každého make-upu príležitosť, ako podčiarknuť Vašu krásu a ako zdôrazniť Vašu individualitu.

Make-up s trblietkami - na akú príležitosť?

Očné trblietky sú doplnkom, ktorý ľahko, ale pomerne výrazne zmení charakter každého make-upu. Trblietky na tvár líčeniu dodajú ten správny akcent a skvele sa hodia na rôzne spoločenské udalosti, ako sú oslavy, narodeniny, sviatky, večierky, párty s priateľmi, ale aj pre oživenie každodenného, originálnejšieho líčenie. Všetko závisí od zvolenej farby a množstva. Ak chcete očnému viečku dodať len jemný odlesk, tak, aby nebolo príliš nápadné, trblietky naneste iba do vnútorného kútika oka alebo trblietkami vytvorte jemnú očnú linku – je to malý detail, ktorý vytvorí jedinečný wow efekt.


Dozvedieť sa viac

Ako aplikovať trblietky a trblietavé očné tiene?

Trblietky môžu mať rôzne podoby a formu. V Cosibelle nájdete:

  • trblietky v podobe trblietaných očných tieňov - najlepšie je naniesť ich na očnú bázu, ktorá udrží trblietky v tieni na mieste. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je použiť prst alebo navlhčený aplikátor na očné tiene,
  • tekuté trblietavé očné tiene - veľmi výhodná varianta. Stačí ich naniesť trochu na očné viečko a rozotrieť prstom alebo štetcom,
  • gélové trblietky na oči - pre milovníčky trblietok s viditeľnými trblietavými čiastočkami. Veľmi dobre držia na očnom viečku a možno ich úspešne aplikovať aj na iné časti tváre a tela. Najjednoduchšie je ich nanášať tvrdším štetcom,
  • trblietavé očné linky - skvelá možnosť, ako Vášmu líčeniu dodať jemný akcent. Nanášajte ich ako klasickú očnú linku,
  • trblietavé ceruzky na oči - s ich pomocou vytvoríte nielen presné linky, ale aj efekt rozmazaných trblietavých očných tieňov. Očnú linku stačí naniesť na očné viečko a zľahka ju rozmazať štetcom.

Ako sa vyhnúť opadávaniu trblietok počas aplikácie?

Ak použijete sypké trblietky alebo trblietky vo forme tieňa, je šanca, že Vám z očí pri ich aplikácii budú opadávať a zároveň sa budú ťažko pri odličovaní z make-upu odstraňovať. Existujú dva spôsoby, ako tomu zabrániť:

  1. Vytvorte make-up očí ešte pred make-upom tváre. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na dokonalý efekt a nanášanie trblietok na oči úplne bez obáv, že by sa Vám poškodil make-up či korektor. Potom, keď trblietky opadnú, stačí miesto pretrieť tampónom namočeným v micelárnej tekutine.
  2. Naneste špeciálne vankúšiky alebo hrubšiu vrstvu sypkého púdru pod oči. Týmto spôsobom zostanú akékoľvek opadnuté trblietky vo vopred “pripravenej” oblasti a po dokončení make-upu očí ich môžete očistiť štetcom alebo odstrániť tampónom.

Trblietky na oči môžete zakúpiť priamo na našom e-shope. Prezrite si celú ponuku a vyberte si tie, ktoré Vášmu líčeniu na danú udalosť dodajú ten pravý šmrnc!

Prezrite aj: Očné tiene, Paletky očných tieňovCeruzky na oči 

Prečítajte si: Dokonalé líčenie na ples – tipy & najlepšia kozmetika

pixel