Kliešte na mihalnice

Počet výrobkov: 3

Ak bojujete s neposlušnými mihalnicami, ktoré rastú príliš rovno a ani po použití maskary nie je výsledný efekt taký ako by ste očakávali – siahnite po klieštikoch na mihalnice. Zvýraznia Váš pohľad, nadvihnú a natočia mihalnice ako po profesionálnom liftingovom ošetrení. Kliešte na riasy Vaše mihalnice efektívne vytočia a zachovajú tento efekt po dlhú dobu!

Klieštiky na mihalnice – spôsob pre dokonale natočené riasy

Krásne vytočené riasy zvýraznia každý make-up a dodajú Vašim očiam neodolateľný pohľad. Často sú ale naše riasy nepoddajné, rovné a aj s použitím riasenky nevýrazné. Kliešte na riasy sú jedinečným pomocníkom, ktorý pomáha riasy natočiť smerom nahor, čím opticky zväčší a zvýrazní Vaše oči.


Dozvedieť sa viac

Používanie klieštikov na riasy – aké sú efekty?

Pomocou kliešťov na mihalnice poskytnete Vašim riasam nový život a zmeníte ich celkový vzhľad. Riasy budú vďaka natočeniu vyzerať krásne, či už s riasenkou, alebo bez nej. Klieštiky sú skvelým spôsobom, ako si zaistiť prirodzený efekt sviežo vyzerajúcich a pekných očí.

Ako používať kliešte na mihalnice?

Používanie klieštikov na riasy by malo byť predovšetkým jemné a komfortné. Stačí, keď riasy umiestnite medzi gumové vankúšiky a jemne stlačíte. Tento proces opakujte – postupujte od korienkov smerom ku končekom. Proces natočenia ukončite v polovici dĺžky mihalníc.

Najlepšie klieštiky na riasy – voľte pohodlie a bezpečie 

Pokiaľ chcete začať používať kliešte na mihalnice, ale nie ste si istí ich výberom, v ponuke e-shopu Cosibella určite nájdete vhodný model presne pre seba. Dobré klieštiky na riasy by mali spĺňať nasledujúce parametre:

  • kvalita – klieštiky na mihalnice by mali byť vyrobené z odolných materiálov, ktoré sa vplyvom používania nepoškodia,
  • pohodlné používanie – kliešte by mali dobre padnúť do ruky; vďaka tomu si zaistíte komfortné a bezpečné používanie,
  • šírka gumových vankúšikov – gumová koncovka by mala presne priliehať k oku tak, aby zakryla všetky riasy.

Prezrite aj: Hubky na make-upOdličovacie tampónyŠtetcePrípravky na čistenie štetcov

Prečítajte si: Glass skin, clean look – ako získať efekt zdravej pleti pomocou kórejskej kozmetiky?

pixel