Lokálna liečba akné a pigmentových škvŕn

Počet výrobkov: 61

Ak bojujete s pretrvávajúcimi nedokonalosťami, máme pre Vás užitočné riešenie. Produkty určené na lokálnu aplikáciu na nedokonalosti sú pre majiteľky problematickej pleti MUST HAVE. Majú koncentrované zloženie bohaté na látky s antibakteriálnymi a protizápalovými vlastnosťami, vďaka čomu sú účinné pri liečbe a odstraňovaní akné a nedokonalostí. Prezrite si našu bohatú ponuku!

Náplasti na akné - ako fungujú?

Lokálna starostlivosť vo forme náplastí je riešením, ktoré je spomedzi ľudí bojujúcich s nedokonalosťami čoraz populárnejšie. Tieto prípravky obsahujú zložky, ktoré upokojujú zápalové lézie s akné a chránia pred množením baktérií, čím účinne redukujú nedokonalosti a podporujú rýchlu regeneráciu pokožky. Ich pôsobenie sa zameriava predovšetkým na rýchle zníženie zápalu a ošetrenie pokožky. S ich pomocou sa tiež môžete vyhnúť pokušeniu vytláčať vyrážky a zabrániť tak pozápalovému zafarbeniu.


Dozvedieť sa viac

Pozápalové sfarbenie – ako mu predchádzať?

Častým problémom pleti bojujúcej s akné je pozápalové zafarbenie, ktoré je výsledkom nesprávneho odstraňovania nedokonalostí, napríklad vytláčaním. Na účinnú prevenciu zafarbenia sa oplatí používať vhodné ošetrujúce prípravky, ktoré obsahujú zložky rozjasňujúce a regenerujúce pokožku. V našom e-shope nájdete gély, séra či toniká pre liečbu nedokonalostí, ktoré Vás pomôžu ochrániť pred ich tvorbou. Stojí za to zaviesť ich do Vašej starostlivosti, pretože prevencia je jednoduchšia ako liečba.

Najlepšie lokálne prípravky na nedokonalosti

Ak hľadáte efektívny spôsob, ako účinne liečiť alebo ako sa zbaviť nedokonalostí či pozápalových pigmentových sfarbení, určite vyskúšajte naše najlepšie lokálne prípravky. Aktívne zložky, ktoré obsahujú, ľahké zloženia a jednoduché použitie zaisťujú efektívne, pohodlné a účinné ošetrenie nedokonalostí. Pokojne ich môžete použiť aj pod make-up.

Prezrite aj: Séra proti akné, Toniká pre aknóznu pleť, Pleťové krémy na aknéPleťová maska proti akné

Prečítajte si: Ako sa zbaviť prejavov akné? Najlepšie spôsoby na vyrážky a nedokonalosti