Regeneračné krémy

Počet výrobkov: 118

Sú chvíle, kedy je pokožka poškodená a potrebuje chvíľu na zotavenie. Môžete jej pomôcť a zaviesť do Vašej starostlivosti kozmetické prípravky s obsiahnutými zložkami, ktoré stimulujú jej intenzívnu regeneráciu. V našej ponuke nájdete množstvo regeneračných krémov, ktoré urýchľujú obnovu pleti!

Regeneračné krémy

Je vaša pokožka suchá, podráždená alebo náchylná na poškodenie? Pociťujete nepríjemný pocit napnutia pokožky? To je známka toho, že pleť potrebuje regeneráciu! S pomocou prichádzajú látky prítomné v regeneračných krémoch. V našej ponuke nájdete široký výber kozmetiky pre všetky typy pleti. Väčšina z nich má bohatú, hustú konzistenciu, ktorá „obaľuje“ pokožku ako kašmír. Nájdete tu však aj kozmetiku s ľahšími, vodnatými receptúrami. Rýchlo sa vstrebávajú a dobre fungujú pod make-up.

Regeneračné krémy – čo obsahujú?

Na rekonštrukciu pokožky vystavenej škodlivým vonkajším faktorom alebo po použití kozmetických prípravkov s kyselinami môžu pomôcť napr.:

  • ceramidy – sú súčasťou ochrannej bariéry epidermis. Pomáhajú upokojiť podráždenie a suchosť;
  • močovina, skvalan a pantenol – podporujú hydratáciu epidermis a znižujú zápal;
  • rastlinné oleje a maslá – pomáhajú vytvárať ochrannú vrstvu na povrchu pokožky a znižujú stratu vody.

Regeneračné krémy je možné používať ako S.O.S kozmetiku hlavne v situáciách, keď štandardné produkty nepomáhajú.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel