Fixační spreje na make-up

Počet výrobkov: 3

Fixátor make-upu je prípravok, ktorý účinne predlžuje jeho výdrž. Funguje výborne v prípadoch, ak potrebujete make-up na tvári udržať veľa hodín, počas fotenia, slávnostných udalostí či večierkov. Ak ešte nemáte vo svojej zbierke takýto "ustaľovač" make-upu - určite si prezrite našu ponuku!

Udržať svoj make-up bezchybný po celé hodiny, najmä v drsných podmienkach, môže byť ťažké, pokiaľ svoj make-up riadne nechránite. Pot, vysoká teplota alebo slzy môžu spôsobiť, že aj tá najviac vodeodolná kozmetika začne stekať. Môžete potom siahnuť po fixátoroch make-upu, ktoré obsahujú zložky pomáhajúce predĺžiť výdrž make-upu. Na Cosibella.sk nájdete produkty známych značiek, ako je Affect, Etude House, Heimish. Stačí si len vybrať ten, ktorý vyhovuje potrebám vašej pleti.


Dozvedieť sa viac

Najobľúbenejšie fixátory make-upu v našom obchode - ktoré sú k dispozícii?

Vybrali sme fixátory make-upu s osvedčeným zložením. Sú k dispozícii vo forme:

  • spreje - ľahko a rýchlo sa nanáša na hotový make-up. Produkt stačí nastriekať a je hotovo!
  • tekutý - mal by byť zmiešaný s podkladom v pomere 1: 3 alebo aplikovaný na pokožku ako samostatný produkt vo forme rozjasňovača. Vďaka tomu si môžete byť istí, že bude make-up na celej tvári riadne chránený.

Fixátory make-upu využijete nielen pred dôležitými udalosťami, ale aj keď sa bojíte, že Vám make-up stečie, napr. pred stresujúcim dňom v práci, počas horúcich dní alebo pred bláznivou párty. Zložky v nich obsiahnuté Vám pomôžu udržať dokonalý make-up po celý deň, takže sa nebudete musieť báť o svoj vzhľad.

Najlepšie spreje na fixáciu make-upu – ako ich zložky pomáhajú?

Fixátory na make-up v spreji je možné aplikovať priamo na nanesený make-up. Obsiahnuté v nich zložky pomôžu:

  • vytvoriť na povrchu pokožky ochrannú a vodeodolnú vrstvu,
  • predchádzať oderom, l  predĺžiť trvanlivosť a sviežosť make-upu,
  • upokojiť podráždenie, hydratovať a robiť pokožku pružnejšou,
  • rozjasniť pleť,
  • získať žiarivý efekt pleti.

Tieto produkty by mali byť aplikované priamo na tvár zo vzdialenosti cca. 30 cm a ponechať vstrebať. Nemali by ste tiež zabúdať urobiť test na alergiu pred ich použitím. Vyhnete sa tak problémom s neadekvátnou kožnou reakciou.   Nájdite si ten správny fixačný sprej na make-up a postarajte sa o dlhotrvajúci a krásne vyzerajúci make-up.

pixel