Kefy a hrebene na vlasy

Počet výrobkov: 7

Kefy na vlasy sú nevyhnutnosťou pri rozčesávaní a tvarovaní účesu. Výber kefy závisí na Vašich preferenciách, nakoľko môžu mať rôzny tvar, štetiny či materiál. Netreba však zabúdať aj na pravidelné čistenie tohto skvelého vlasového pomocníka. Prezrite si našu ponuku a vyberte si vhodnú kefu na Vaše vlasy.

Kefy a hrebene na vlasy - nenahraditeľné doplnky

Správna kefa a hrebeň patria medzi základné doplnky pre starostlivosť o vlasy snáď v každej kúpeľni. A správne zvolená typ kefy či hrebeňa zaručí, že o Vaše vlasy bude postarané šetrne, nebudú šklbané, trhané a ani inak mechanicky poškodzované. Naše kefy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, takže sú príjemné voči vlasovej pokožke a zároveň vlasy dobre rozčesávajú. Čím by ste sa pri výbere kefy mali riadiť? Predovšetkým:

 • tvrdosťou štetin,
 • ergonomickým tvarom,
 • pohodlným a praktickým používaním.

Dozvedieť sa viac

Ako sušiť vlasy pomocou kefy?

Práve vďaka sušeniu vlasov cez kefu získate hladké a lesklé vlasy. S trochou cviku a zručnosťami, ktoré naberiete kefa umožňuje rýchly styling vlasov, ktorý vydrží celý deň. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dobré zvoliť kefu, ktorá má optimálnu veľkosť, aby sa dobre držala v ruke. Tu je niekoľko tipov, s ktorými túto techniku zvládnete bez problémov:

 • Umyte si vlasy ako obvykle.
 • Pomocou bavlneného uteráka ich jemne osušte.
 • Aplikujte termoochranný produkt, ktorý vlasy chráni pred vysokými teplotami.
 • Rozdeľte vlasy na časti.
 • Vysušte každú časť zvlášť, navinutím prameňa vôasov na kefu a súčasným pohybom prúdu vzduchu fénu.

Tvarujúca kefa na vlasy - pre koho je ideálna?

Ide o skvelý produkt pre všetkých, ktorí túžia po vlasoch plných objemu. Osvedčia sa aj v prípade, ak chcete len nenápadne natočiť končeky vlasov alebo skrátka vytvoriť pekný účes. Či máte krátke alebo dlhé vlasy, u nás si tú správnu kefu určite vyberiete.​

Ako vyčistiť kefu a hrebeň na vlasy?

Pravidelné čistenie kief a hrebeňov predĺži ich životnosť. Čistota a pravidelná starostlivosť o týchto pomocníkov je rovnako dôležitá ako starostlivosť o vlasy samotné. Prečítajte si stručný návod, ako sa o ne správne starať:

 1. Odstráňte z hrebeňa alebo kefy vlasy pomocou prstov alebo špeciálneho čistidla.
 2. Ponorte kefu do teplej vody, do ktorej primiešajte trochu jemného šampónu bez silných umývacích zložiek.
 3. Jemne vydrhnite povrch kefy alebo hrebeňa a potom ho opláchnite pod tečúcou vodou.
 4. Nechajte vyschnúť.

Vaša cesta k zdravým a krásnym vlasom nebola nikdy jednoduchšia! Pozrite sa na našu bohatú ponuku a vyberte si tie najlepšie doplnky.

Prezrite aj: Čiapky a uteráky na vlasyGumičky do vlasovPeelingy na pokožku hlavyTuhé šampóny

Prečítajte si: Rovnováha PEH v skratke

pixel