Pleťové krémy

Počet výrobkov: 365

Pleťové krémy sú základom starostlivosti a dodávajú pokožke primeranú dávku hydratácie a výživy. Ide o multifunkčné produkty, ktoré spĺňajú rôzne potreby pleti v závislosti od zložiek, ktoré obsahujú. Naša ponuka zahŕňa denné aj nočné krémy, krémy s bohatým či ľahkým zložením, hydratačné, vyživujúce, ochranné, regeneračné, rozjasňujúce či krémy proti vráskam - spoznajte ich a vyberte si svojich obľúbencov!

počet výrobkov: 120/365

Krémy na tvár

Krém na tvár patrí medzi kozmetické prípravky, ktoré nájdeme takmer v každej kúpeľni. Nič nezvyčajné. Ide o kozmetiku, ktorá „uzatvára“ každodennú starostlivosť o pleť. Majú hustú konzistenciu a zostávajú dlhšie na povrchu epidermy. Preto je aplikácia ďalších produktov po nich nezmyselná a nemá opodstatnenie. Krémy na tvár v e-shope Cosibella sú určené pre mnoho typov pleti. Nájdete tu kozmetiku pre citlivú, suchú, zrelú, aknóznu, zmiešanú či mastnú pleť. Ich látky boli vybrané tak, aby vyhovovali mnohým potrebám Vašej pokožky.

Krémy na tvár - ako správne aplikovať?

Stáva sa, že aj tie najlepšie krémy na tvár prispievajú k vzniku nedokonalostí. Mnoho ľudí potom mení kozmetiku v nádeji, že látky nového prípravku pomôžu zbaviť sa problému. Často však akné nespôsobuje krém, ale spôsob jeho aplikácie.

Mnoho kozmetických prípravkov tohto typu je balených vo forme elegantného téglika. Aby ste získali správne množstvo produktu, musíte si v ňom namočiť prsty. Týmto spôsobom je však ľahké preniesť baktérie z rúk do prípravku. Akonáhle sú mikroorganizmy v kréme, začnú sa intenzívne množiť. Keď teda opäť siahnete po kréme, baktérie si prenesiete na tvár spolu s prípravkom. Je to jednoduchý spôsob, ako spôsobiť zápal a vznik škvŕn na povrchu kože.

Aby ste tomu zabránili, použite namiesto prstov špeciálne kozmetické špachtle. Ľahko sa umývajú a dezinfikujú, takže si môžete byť vždy istí, že sú čisté. Uľahčia Vám udržiavanie hygieny receptúry krému. Chcete sa o svoju pleť komplexne starať, no neradi preplácate pleťové krémy? Nakúpte za najlepšiu cenu v online drogérii. Využite ponuku ešte dnes!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel