Prírodná kozmetika s olejmi

Počet výrobkov: 1100

Starostlivosť o pleť prípravky s prírodnými kozmetickými olejmi je neustále obľúbená. Tieto zložky obsahujú mnoho cenných minerálov, vitamínov, antioxidantov, organických zlúčenín a nenasýtených mastných kyselín, ktoré majú pozitívny vplyv na stav organizmu. Majú tiež tú výhodu, že sú dobre prijímané pokožkou a dajú sa kombinovať s mnohými rôznymi účinnými látkami. Aby Vám však pomohli dosiahnuť vytúžené výsledky, musíte olej vybrať vhodne pre Váš typ pleti a problém, s ktorým sa stretávate.

počet výrobkov: 30/1100

Kozmetické oleje v e-shope Cosibella - aké sú dostupné?

Naše kozmetické produkty obsahujú mnoho rôznych rastlinných olejov a masiel, ktoré je možné rozdeliť napr. podľa doby ich vstrebávania. Rozlišujú sa nasledujúce zložky:

  • vysychajúce - do tejto skupiny patria napr. ľahké oleje z boráku lekárskeho, ľanových semienok a divoké ruže. Rýchlo sa vstrebávajú a dobre pôsobia na mastnú a aknóznu pleť;
  • čiastočne vysychajúce - tu môžete spomenúť arganový alebo sezamový olej. Dobre sa vstrebávajú, nezanechávajú mastný film a zároveň podporujú hydratáciu pokožky. Sú vhodné pre normálnu a zmiešanú pleť;
  • nevysychajúce - jedná sa napr. o bambucké maslo, kokosový olej alebo olivový olej. Absorbujú sa po veľmi dlhú dobu, vďaka čomu pomáhajú hydratovať a chrániť pokožku pred vonkajšími faktormi.

Oplatí sa vybrať prírodný kozmetický olej, ktorý zároveň podporí Vašu každodennú starostlivosť o telo a bude sa pohodlne používať.

Produkty s prírodnými olejmi - ako používať?

Kozmetiku s rastlinnými olejmi, ako je hydratačný olej na pleť je možné používať denne alebo podľa potreby. V ideálnom prípade by ste pred ich aplikáciou na pokožku mali vykonať peeling tela a odstrániť odumretú pokožku - zložky potom budú môcť preniknúť do hlbších vrstiev pokožky.
Ak používate prípravky, ktoré obsahujú iba oleje, môžete ich napríklad zmiešať s pleťovou vodou alebo pridať do kúpeľa. Olejnaté substancie sa potom budú dobre vstrebávať a nezanechajú na pokožke mastný film.

Vyskúšajte produkty s olejmi a rozhodnite sa, ktorý je pre Vás najlepší.