Prípravky do kúpeľa

Počet výrobkov: 96

V našej ponuke nájdete okrem peelingov, masiel či telových mliek aj prípravky do kúpeľa, ktoré Vám umožnia jednoducho a rýchlo sa postarať o Vašu pokožku, pričom pôsobia relaxačne a uvoľňujúco. Pozrite si širokú škálu sprchových gélov, olejov, mydiel či solí do kúpeľa, vďaka ktorým bude Vaša pokožka hladká, jemná a dokonale čistá!

Kúpeľová kozmetika  

Kúpeľ vo vani je jedným z najlepších spôsobov relaxácie po náročnom dni. Teplá voda uvoľňuje napäté svaly, čo má pozitívny vplyv na pohodu. Pre spríjemnenie pobytu v kúpeľni siahnite po špeciálnych prípravkoch do kúpeľa: peny, sole a guľôčky, ale aj mydlá s prírodnými látkami. Ide o kozmetiku so zložkami, ktoré podporujú nielen čistenie pleti, ale aj jej regeneráciu, hydratáciu a výživu. Mnohé produkty navyše obsahujú látky, ktoré dodávajú vode príjemnú vôňu. Vďaka tomu sa kúpeľ stáva úžasným zážitkom porovnateľným s návštevou skutočného SPA.


Dozvedieť sa viac

Kúpeľová kozmetika - čo si vybrať?

Výber kúpeľovej kozmetiky by nemal byť náhodný. Od nich závisí, či bude váš večer úspešný. Ak:

  • snívate o relaxe, siahnite po prášku do kúpeľa. Obsahuje esenciálne oleje ako levanduľa a šalvia, ktoré napomáhajú regenerácii pokožky, relaxujú a upokojujú zmysly;
  • chcete sa o svoju pokožku starať komplexne, nasaďte si kúpeľové bomby s olejmi ako kokosový a makadamiový olej. Zložky podporujú zmäkčenie a vyhladenie pokožky;
  • chcete si po tréningu oddýchnuť, zvoľte soľ do kúpeľa. Chlorid sodný obsiahnutý v kompozícii obsahuje veľa mikro a makro prvkov, ktoré podporujú regeneráciu organizmu.

Prípravky je potrebné pred vstupom do vane rozpustiť vo vode.

Prírodné prípravky do kúpeľa na cosibella.sk - čo obsahujú?

Náš sortiment zahŕňa mydlá, ktoré obsahujú zložky prírodného pôvodu. Sú to napríklad:

  • sušené kvety levandule – pomáhajú jemne odlupovať odumreté kožné bunky;
  • sladký mandľový olej – podporuje zjemnenie pokožky;
  • nechtíkový macerát – podporuje boj proti zápalom a baktériám;
  • bambucké maslo – pomáha chrániť epidermis pred stratou vody;
  • olivový olej – podporuje odstránenie zhrubnutej kože.

Pred použitím je potrebné mydlo dobre navlhčiť. Vytvoríte tak penu, ktorou musíte telo poriadne umyť. Produkt je možné napeniť priamo vo vani. Kúpeľová kozmetika dokáže Váš pobyt v kúpeľni spríjemniť a pripomenie Vám návštevu ako v skutočnom SPA. Vyskúšajte aj Vy!

Prezrite aj: Sprchové gélySprchové olejeSprchové mydláSoli a bomby do kúpeľa

Prečítajte si: Domáce SPA – nájdite si chvíľku iba pre seba! 

pixel