Exfoliácia

Počet výrobkov: 379

Snívate o sviežej a zdravej pleti? Objavte skutočne širokú škálu kozmetických produktov, ktoré sú určené na exfoliáciu a sú kľúčom k hĺbkovému čisteniu a zdravému vzhľadu Vašej pokožky. V našej ponuke nájdete starostlivo vybrané produkty, ktoré v sebe prepájajú inovatívne zloženia a tie najkvalitnejšie aktívne látky. Naše peelingy, séra, masky, gély a toniká obsahujú aktívne zložky, ako sú napríklad enzýmy či kyseliny, ktoré pleť dokonale exfoliujú, pomáhajú regulovať vylučovanie kožného mazu, zmierňujú zápalové stavy a podporujú proces regenerácie pokožky. Vybrať si môžete zo širokej škály produktov, od jemných peelingov až po intenzívnejšie účinky kyselín.

počet výrobkov: 30/379

Mnoho ľudí sa pri starostlivosti o pokožku zameriava predovšetkým na jej výživu. Veľmi dôležité je však aj odstrániť hornú vrstvu epidermis. Toto ošetrenie je možné vykonávať pomocou exfoliačnej kozmetiky. Obsahujú zložky, ktoré pomáhajú uvoľniť upchaté póry, odstraňujú odumreté kožné bunky, vyhladzujú jej povrch, zosvetľujú zafarbenie a eliminujú nedokonalosti. Pomáhajú tiež pripraviť epidermis na ďalšie ošetrenie. Takto vyčistená pleť lepšie vstrebáva látky obsiahnuté v iných kozmetických prípravkoch. Používanie exfoliačnej kozmetiky by preto malo byť trvalou súčasťou starostlivosti o Vašu tvár a telo.

Exfoliačné prípravky na čistenie pleti – ako ich používať?

Aby ingrediencie, ktoré podporujú exfoliáciu epidermis, splnili Vaše očakávania bez toho, aby dráždili pokožku, pamätajte na správne použitie produktov.

  • Silnú exfoliačnú kozmetiku, napr. séra, nemožno používať každý deň, pretože ich prísady môžu spôsobiť, že bude pokožka citlivejšia.
  • Pri používaní peelingových prípravkov by ste mali pamätať na ochranu pred slnkom kvôli riziku zmeny farby.  

Pred použitím si tiež nezabudnite prečítať pokyny výrobcu. Vďaka tomu sa vyhnete problémom pri aplikácii kozmetiky. Zaraďte peeling do svojho plánu starostlivosti o pleť a ingrediencie obsiahnuté v produktoch Vám pomôžu dosiahnuť hladkú a jemnú pleť.