Bázy pod makeup

Počet výrobkov: 32

Podkladová báza alebo "primer" pod make-up pripraví Vašu pleť na nanesenie make-upu a predĺži jeho výdrž. Zvyšuje jeho priľnavosť a uľahčuje aplikáciu. Môže mať aj vyhladzujúce alebo tónovacie vlastnosti pre zjednotenie pleti a pre mastnú pleť boli vytvorené bázy so zmatňujúcim efektom. Prezrite si široký výber báz v našej ponuke a predĺžte tak trvácnosť svojho make-upu!

počet výrobkov: 30/32

Aby make-up vyzeral dokonale, je dôležité naň pleť správne pripraviť. Samotné čistenie nemusí stačiť. Postarajte sa tiež o to, aby bola hladká a mala rovnomerný tón. Na dosiahnutie takýchto účinkov môžu pomôcť prísady prítomné v podkladových bázach. Pripravili sme široký výber produktov mnohých známych značiek, ako sú: A'Pieu, Clochee, Fluff, Holika, Missha, Paesa a Miya. Sú určené pre rôzne typy pleti, takže si určite pre seba nájdete tú najvhodnejšiu.


Dozvedieť sa viac

Podkladové bázy – prečo sa ich oplatí používať?

Mnoho ľudí vynecháva aplikáciu bázy pod make-up, pretože majú pocit, že ju nepotrebujú. Toto je však chyba. Tieto typy produktov obsahujú zložky, ktoré pomáhajú:

 • vyhladiť povrch pokožky - podporujú ľahšie nanášanie kozmetiky na tvári;
 • zamaskovať začervenanie, zmenu farby a ďalšie nedokonalosti a získať tak pleť s jednotným tónom - nemusíte potom nanášať toľko podkladu; l  hydratovať a vyživovať epidermis - vďaka tomu sa o pokožku staráte aj počas dňa;
 • rozjasniť pleť - po nanesení podkladovej bázy vyzerá tvár žiarivejšie;
 • predĺžiť trvalosť make-upu – nehrozí, že by tekutina migrovala po tvári a hromadila sa napríklad v jej priehlbinách alebo odtekala pod vplyvom potu.

Z týchto dôvodov sa oplatí siahnuť po podkladovej báze nielen pri významných príležitostiach, ale aj denne.

Podkladové bázy - aké sú k dispozícii?

Pripravili sme bázy pod make-up od popredných výrobcov v sypkej aj tekutej forme. Nájdete medzi nimi produkty určené na pleť:

 • suchú - obsahuje látky, ktoré pomáhajú hydratovať epidermis;
 • zmiešanú a mastnú - ich receptúry obsahujú zložky, ktoré pomáhajú zmatňovať pleť;
 • aknóznu – obsahujú napr. mätový olej, ktorý pomáha zmierňovať zápaly;
 • zrelú - obsahujú napr. skvalan, ktorý podporuje vyhladenie a spevnenie;

Vyberte si produkt šitý na mieru potrebám vašej pleti. Zložky v ňom obsiahnuté pomôžu zdôrazniť prirodzenú krásu pokožky.

Báza pod make-up – ako ju aplikovať?

Vedeli ste, že spôsob nanášania bázy pod make-up závisí od toho, či sa dobre spojí s bázou? Túto kozmetiku nemôžete na koži len tak rozotrieť mnohými rôznymi smermi. Ak chcete po aplikácii produktu dosiahnuť uspokojivé výsledky, stojí za to dodržiavať niekoľko pravidiel.

 • Báza by sa mala nanášať iba na čistú pokožku. Najprv si umyte tvár čistiacim gélom alebo penou alebo ju umyte micelárnou vodou. Ingrediencie v nich obsiahnuté pomôžu znížiť riziko stekania make-upu.
 • Nenanášajte na tvár príliš veľké množstvo produktu. Na kontrolu množstva použitej bázy ju najskôr naneste na chrbát dlane a odtiaľ preneste na pokožku.
 • Báza tváre by mala byť rozotrená vklepaním do povrchu pokožky, nie trením. Zložky produktu tak preniknú do epidermy a pomôžu vyrovnať jej povrch, vyrovnať farbu a dodajú pleti jas.

Na nanášanie bázy pod make-up môžete použiť končeky prstov, štetec na make-up alebo špeciálnu hubku. Výber závisí od vašich preferencií!

pixel