Kondicionéry na suché vlasy

Počet výrobkov: 21

Sú Vaše vlasy suché? Pravdepodobne si všimnete fádnosť, deštrukciu či elektrizovanie. Suché vlasy sú odolné voči stylingu a je ťažké dosiahnuť ich požadovaný vzhľad. Rozhodne im chýba hydratácia a výživa, ktorú im dodáte kvalitnými kondicionérmi! V našej ponuke nájdete široký výber hydratačných kondicionérov, ktoré Vašim prameňom dodajú život, vrátia im stratený lesk a uľahčia ich úpravu. Prezrite si našu ponuku a objavte vhodný kondicionér, s ktorým zabudnete na suché vlasy!

Kondicionéry na suché vlasy

Vysušené pramene potrebujú predovšetkým hydratáciu. Siahnite preto po živinách, ktoré obsahujú zvlhčovadlá. Ide o látky, ktoré:

  • pomáhajú zlepšiť úroveň hydratácie vlasov,
  • pomáhajú viazať vodu v prameňoch,
  • podporovať udržanie správnej hydratácie prameňov.

Do tejto skupiny látok patria okrem iného aloe, med, kyselina hyalurónová, niacínamid, pantenol, močovina a glycerín. Suché vlasy je tiež potrebné chrániť pred poškodením. Voľte preto aj kondicionéry s olejmi či silikónmi. Látky pomáhajú vytvárať ochrannú vrstvu na povrchu prameňov, vyhladzujú ich a znižujú riziko straty vody.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel