Sérum na pleť

Počet výrobkov: 731

Pleťové séra sú koncentrované prípravky, bohaté na účinné látky a cenné zložky. Sú spestrením rutinnej starostlivosti o pleť. Ak bojujete s určitým kožným problémom, správne zvolené aktívne zložky v sére posilnia účinky Vášho obľúbeného krému a pomôžu problém redukovať. Nájdite si svojho favorita v našej bohatej ponuke!

počet výrobkov: 30/731

Pleťové sérum  

Každodenná starostlivosť o tvár zahŕňa čistenie, tonizáciu a aplikáciu krému so zložkami, ktoré vyhovujú potrebám pleti. To však nemusí stačiť. Z času na čas sa oplatí obohatiť svoju starostlivosť o pleť o ďalšie aktívne zložky, ktoré v každodennej kozmetike chýbajú. Na tento účel môžete siahnuť po pleťovom sére s koncentrovanými látkami.Nájdete u nás produkty pre všetky typy pleti. Obsahujú zložky, vďaka ktorým bude starostlivosť o vašu tvár pestrejšia. Jediné, čo musíte urobiť, je prispôsobiť kozmetiku potrebám pleti.


Dozvedieť sa viac

Čo je to tvárové sérum?

Tvárové sérum je tekuté zloženie – gélové, mastné alebo vodnaté – ktoré sa rýchlo vstrebáva a ľahko sa nanáša na pokožku. Má balenie s pumpičkou alebo pipetou, čo uľahčuje dávkovanie kozmetiky.   Sérum obsahuje koncentrované aktívne zložky. Podporujú starostlivosť o pleť intenzívnejšie ako látky obsiahnuté v kréme. Napriek tomu produkty nenahrádzajú inú kozmetiku - iba ju dopĺňajú. Séra budú fungovať, ak sa chcete o svoju tvár komplexne starať. Aké pleťové séra sú k dispozícii? Pri výbere séra na tvár sa oplatí zvážiť potreby pleti. Preto sme pripravili prípravky na rôzne účely.

Hydratačné pleťové sérum

Prípravky v tejto kategórii obsahujú látky ako kyselina hyalurónová, kyselina mliečna, prebiotiká, niacínamid, výťažok z penízovky ázijskej, aloe a ceramidy. Zložky pomáhajú zlepšovať úroveň hydratácie pokožky a tiež pomáhajú udržiavať jej správnu hydratáciu. Sérum je vhodné najmä pre citlivú a suchú pleť. Možno ich použiť aj na aknóznu a mastnú pleť. Aktívne látky pomôžu upokojiť podráždenie.

Prezrite aj: Prípravky na opaľovanie na tvárPrípravky na odličovanieČistenie pletiPleťové masky

Prečítajte si: SkinTra – Light Your Skin alebo BasicLab – Esteticus – Rozjasnenie a upokojenie – Antioxidačné, vyrovnávajúce sérum s vitamínom C 15%? Porovnávame kultové séra s vitamínom C!