Some by Mi

Počet výrobkov: 80

Kórejská kozmetika značky Some By Mi obsahuje prírodné a organické zložky, ktoré spĺňajú potreby aj tej najnáročnejšej pleti. Vytvára rady produktov bohatých na aktívne zložky vhodné najmä pre aknóznu pleť, pokožku vyžadujúcu regeneráciu alebo redukciu pigmentových škvŕn. Pozrite sa, čo značka ponúka!

>

PÔVOD

Značka Some by Mi pochádza z Južnej Kórei.

PRODUKTY

Výrobca svoju kozmetiku pre starostlivosť o pleť zakladá na prírodných ingredienciách.

ZAUJÍMAVOSŤ

Názov značky sa skladá z anglických fráz something, by a miracle. Kozmetika chce na Vašej pokožke robiť zázraky pomocou kvalitných prírodných ingrediencií obsiahnutých v kozmetike.

Vzorec používaný na výrobu kozmetiky Some By Mi je založený len na prírodných ingredienciách.

Medzi nimi nájdeme radu AHA/BHA/PHA 30 Days Miracle venovanú pokožke náchylnej k akné, mastnej, zmiešanej, problematickej a sfarbenej pleti. Vďaka obsahu exfoliačných kyselín, Pupočníka ázijského, výťažku z čajovníka alebo Hamamelu virgínskeho, odstraňujú odumreté kožné bunky, čistia pokožku a regulujú tvorbu kožného mazu.

Rada Yuja Niacín je bohatá na výťažky z ovocia yuzu, niacínamidu a vitamínu C. Účinne rozjasňuje, hydratuje a vyhladzuje suchú, zašednutú, zrelú a sfarbenú pokožku.

Slovo Mi znamená v kórejčine krása. A to je taktiež účel kozmetiky Some by Mi, ktorá fantasticky zlepšuje stav pokožky.

Pokiaľ sa zaujímate o kórejskú starostlivosť o pleť, odporúčame Vám nahliadnuť do nášho blogu - Kórejská starostlivosť o pleť a Ochrana pokožky pred slnkom.

počet výrobkov: 30/80

Značka Some By Mi  

Some By Mi je značka, ktorá pochádza z Južnej Kórey. V jej ponuke nájdete produkty určené pre všetky typy pleti, najmä pre pleť vyžadujúcu starostlivú a jemnú starostlivosť, teda pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť. Receptúry produktov Some By Mi boli starostlivo zostavené. Zložky v nich obsiahnuté pomáhajú navrátiť pleti rovnováhu, hladkosť, hebkosť a pružnosť a zároveň podporujú boj s prebytočným mazom a nedokonalosťami.  

Kozmetika Some By Mi - čo obsahuje?  

V zložení produktov kórejskej značky môžete nájsť mnoho cenných rastlinných extraktov, ale nielen to. Nájdete tu napr.:

  • AHA a BHA kyseliny, ktoré pomáhajú čistiť a exfoliovať pokožku a stimulujú jej bunky k obnove,
  • niacín amid, ktorý podporuje zvýšenie hydratácie pokožky a upokojuje jej podráždenie,
  • vitamín C, ktorý pomáha rozjasniť pokožku a posilniť krvné cievy,
  • probiotiká, ktoré pomáhajú upokojovať podráždenie a chránia kožný mikróbiom,
  • kyselina hyalurónová, ktorá pomáha hydratovať pokožku.

Receptúry produktov sú jemné, aby nedráždili jemnú pokožku a nestimulovali jej žľazy na intenzívnejšiu prácu. Doprajte svojej pleti komplexnú starostlivosť s kórejskou kozmetikou Some By Mi. Ich zložky Vám pomôžu rozlúčiť sa s kožnými problémami. Musíte to vyskúšať! 

pixel