Olaplex

Počet výrobkov: 10

Postarajte sa o svoje vlasy vďaka kozmetickej americkej značke Olaplex. Ide o jedinečný rad produktov pre farbenie, styling a starostlivosť o všetky typy vlasov. Názov značky je odvodený od jedinečnej chemickej zlúčeniny, ktorú zakladatelia značky vytvorili. Táto zlúčenina bez pomoci silikónov a minerálnych olejov intenzívne obnovuje rozbité väzby vo vlasoch, obnovuje poškodené väzby, obnovuje štruktúru vlasov a dodáva im krásny vzhľad. Využite bohatú ponuku a zabezpečte Vašim vlasom tú najlepšiu profesionálnu vlasovú kozmetiku!

Olaplex - nová generácia krásnych vlasov

Vlasová kozmetika Olaplex je určená na obnovu štruktúry vlasov poškodených častými stylingovými úpravami. Nezáleží na tom, či je poškodenie mechanické, tepelné alebo chemické. Používaním špecializovaných šampónov a kondicionérov Olaplex a ďalších kozmetických produktov tejto renomovanej značky môžete svojim vlasom prinavrátiť zdravý, prirodzený a mimoriadne krásny vzhľad.


Dozvedieť sa viac

Olaplex - ktorý produkt vybrať?

Olaplex predstavuje profesionálnu starostlivosť o vlasy v pohodlí domova. Ak neviete, ktorý prípravok si vybrať a ako ho použiť, objavte celú ponuku a prečítajte si podrobné popisy produktov. Nájdete tu: vlasové kondicionéry, ktoré pomáhajú predĺžiť trvácnosť farby, zabezpečujú hĺbkovú regeneráciu vlasov, vyživujú a hydratujú a zároveň ich robia lesklými a hladkými. Objednať si u nás môžete aj originálny vlasový stylingový krém Olaplex s regeneračnými vlastnosťami a špecializovaný šampón určený na použitie pre všetky typy vlasov s unikátnou účinnou látkou, ktorá pomáha udržiavať disulfidové mostíky v štruktúre vlasov, vystavených častému farbeniu resp. zosvetľujúcim kúram.

Kozmetika Olaplex - efekty používania

Na internete nájdete množstvo fotografií s „pred a po“ fotografiami poškodených vlasov v porovnaní s efektami po použití Olaplexu. Prípravky Olaplex zanechajú krásne leské, zdravé a pevné vlasy, ktoré si zaslúži každá žena! Využite možnosti kozmetiky novej generácie a vyskúšajte, ako Olaplex zafunguje práve na Vašich vlasoch. Ide o mimoriadne účinnú regeneráciu - ideálnu voľbu pre všetky ženy, najmä tie, ktoré sa často rozhodujú podstúpiť rôzne stylingové kúry. Vlasovú kozmetiku, ktorá bola donedávna dostupná len v najlepších kaderníckych salónoch, si dnes môžete zakúpiť online, bez opustenia domova.

Prezrite si našu ponuku, vyberte si perfektnú kozmetiku pre Vaše vlasy a užívajte si jej skvelé účinky!

Prezrite aj: Nacomi, K18, CeraVeThe Ordinary

Prečítajte si: Šampóny na vlasy -⁠ ako fungujú? Spoznajte skutočné funkcie šampónov

pixel