Vegánske masky

Počet výrobkov: 68

Vegánske masky na tvár sú dokonalou voľbou, pokiaľ túžite osviežiť, hydratovať a oživiť Vašu pleť, a to najlepším možným spôsobom s ohľadom na život zvierat. Naše vegánske masky neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu, čo znamená, že sú vhodné aj pre vegánov a tých, ktorí v starostlivosti o pleť preferujú etický prístup. V našom e-shope nájdete najrôznejšie druhy vegánskych masiek na tvár, ktoré Vám zaistia zdravú a krásnu pleť, pomocou prípravkov šetrných k zvieratám. Odhaľte tajomstvo prírodnej starostlivosti vďaka našim pleťovým maskám s vegánskym zložením!

počet výrobkov: 30/68

Vegánske masky na tvár – dobrá voľba

Preferujete prírodný prístup v starostlivosti o pleť a chcete zároveň chrániť životné prostredie a pohodu zvierat? Pleťové masky s vegánskym zložením budú ideálnym riešením. Na stránkach cosibella.sk nájdete širokú ponuku masiek, ktoré sú vegánske - tzn., že neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách. Doprajte si chvíľu relaxu a intenzívnu starostlivosť, ktorá zaistí Vašej pleti potrebné vyživujúce a hydratačné zložky.


Dozvedieť sa viac

Aké pozitívne účinky majú vegánske pleťové masky?

Vegánske masky na tvár sú poriadnou prírodnou dávkou výživy pre Vašu pleť. Masky vhodné pre vegánov majú tieto hlavné účinky:

  • intenzívna hydratácia - masky často obsahujú hydratačné zložky ako aloe vera, kyselinu hyalurónovu alebo rôzne rastlinné oleje. Pôsobia v hlbších vrstvách pokožky, zaisťujú pleti dostatočnú dávku hydratácie, zmäkčujú a zlepšujú elasticitu pleti.
  • výživa a regenerácia - vyživujúce zložky obsiahnuté vo vegánskych maskách ako vitamíny, minerály alebo antioxidanty zlepšujú stav pleti, urýchľujú proces regenerácie kožných buniek, redukujú známky starnutia a navracajú pleti zdravý lesk.
  • čistenie a detoxikácia - vegánske masky často obsahujú čistiace zložky ako íly, aktívne uhlie alebo zelený čaj. Pomáhajú odstraňovať toxíny a nečistoty z povrchu pokožky a dodávajú jej zdravý lesk.
  • redukcia nedokonalosti pleti - masky pomáhajú bojovať proti akné, rozšíreným pórom alebo pigmentovým škvrnám. Zložky ako vitamín C, kyselina salicylová a bylinné extrakty upokojujú, majú protizápalové účinky a rozjasňujú.
  • relax a uvoľnenie - používanie vegánskych masiek má pozitívny vplyv nielen na našu pokožku, ale aj na našu myseľ. Pravidelná chvíľa relaxu zlepšuje celkovú životnú pohodu.

Zložky obsiahnuté vo vegánskych pleťových maskách

Vegánske masky využívajú prospešné vlastnosti zložiek prírodného pôvodu, ktoré zaisťujú pleti výživu, hydratáciu a upokojenie. Medzi najčastejšie látky v zložení vegánskych masiek patria:

  • aloe vera - upokojuje, hydratuje, urýchľuje regeneráciu a zmierňuje podráždenie
  • arganový olej - bohatý na vitamíny a mastné kyseliny; hydratuje, zlepšuje elasticitu pleti a redukuje známky starnutia
  • rastlinné extrakty - napr. zo zeleného čaju, kamiliek alebo nechtíka majú protizápalové účinky, upokojujú a regenerujú
  • vitamín C - účinne rozjasňuje pigmentové škvrny, redukuje začervenanie, zlepšuje tón pleti a stimuluje tvorbu kolagénu
  • aktívne uhlie - čistí, odstraňuje nečistoty a absorbuje prebytočný kožný maz

Akú vegánsku masku si vybrať?

Voľba vhodnej masky s vegánskym zložením závisí od individuálnych potrieb a typu Vašej pleti. Na stránkach cosibella.sk nájdete najrôznejšie pleťové masky pre rôzne kožné problémy. Vyberajte z hydratačných, čistiacich, rozjasňujúcich či anti-aging masiek. Zamerajte sa na aktívne zložky a pozitívne vlastnosti pre Vašu pleť. Nezabúdajte, že pravidelné používanie vegánskych masiek prináša tie najlepšie efekty. Pripravte Vašu pleť na dávku prírodných zložiek a vedome sa o ňu starajte.

Prezrite aj: Vegánske pleťové krémyKvetinové vody a hydrolátySéra pre normálnu pleťPleťové toniká

Prečítajte si: Vegánska, eko kozmetika, prírodná kozmetika, kozmetika netestovaná na zvieratách a less waste

pixel