Krémy na nohy

Počet výrobkov: 5

Starajte sa o pokožku nôh a zaobstarajte si vhodný krém, ktorý ju vyživí a zjemní. Vďaka tomu sa zbavíte suchej, drsnej pokožky na nohách a pocitu nepohodlia. Upravené a hydratované chodidlá vyzerajú skvele aj v odhalených topánkach a dodávajú sebavedomie. Pozrite si krémy na nohy v našej ponuke!

Krémy na nohy - cesta k regenerácii a hydratácii

Pocit suchej kože, drsnosť, popraskané päty a s tým spojené nepohodlie môžu spôsobovať nepríjemnosti aj pri vykonávaní jednoduchých každodenných činností. Vaše nohy sú denne vystavované tlaku a odreninám. Preto je dôležité venovať svoju pozornosť aj starostlivosti o chodidlá. Zaradenie krémov na nohy do rutinnej starostlivosti o pokožku je skvelý spôsob, ako ju udržať v dobrom stave – hydratovanú, jemnú na dotyk a regenerovanú.


Dozvedieť sa viac

Efekty pravidelného používania krémov na nohy

Správna starostlivosť poskytuje pokožke celého nášho tela úžasné výsledky. Kozmetické prípravky sú bohaté na cenné účinné zložky, ktoré reagujú na potreby suchej a drsnej kože. Krémy účinne zvyšujú hladinu hydratácie, podporujú regeneračné procesy a taktiež vyhladzujú pokožku, ktorá je vďaka nim dokonale hladká. Krémy na nohy majú tiež dezodoračný, antibakteriálny a osviežujúci účinok, vďaka čomu sú vhodné pre starostlivosť o nohy, ktoré majú problém so zvýšením potením.

Účinné zložky v krémoch pre starostlivosť o nohy

O účinku kozmetického prípravku samozrejme rozhoduje jeho zloženie. Veľmi dôležitú úlohu v starostlivosti o nohy zohráva ich správna hydratácia, výživa a regenerácia. V krémoch na nohy nájdete zložky, ako napr:

  • urea – pomáha pokožku mimoriadne zjemniť, vyhladiť a hydratovať.
  • bambucké (shea) maslo - zjemňuje, vyhladzuje, hydratuje a vyživuje pokožku.
  • kyselina mliečna - vo vyšších koncentráciách zlupuje odumretú pokožku, má silný hydratačný, zvláčňujúci a regeneračný účinok.
  • ceramidy - sú jednou zo zložiek medzibunkového cementu, dopĺňajú množstvo lipidov v koži, obnovujú jej ochrannú bariéru a majú hydratačné a regeneračné účinky.
  • kokosový olej - vyživuje, bráni vysušovaniu, vyhladzuje a má ochranný účinok.
  • kakaové maslo - vyživuje, vytvára na pokožke okluzívny film, chráni pred škodlivými a dráždivými vonkajšími faktormi.
  • prebiotiká - vyživujú a obnovujú rovnováhu kožného mikrobiómu a podporujú regeneračné procesy.
  • enzýmy - jemne odlupujú odumreté kožné bunky, zanechávajú pokožku hladkú a príjemne jemnú a zároveň ju hydratujú.
  • kyselina hyalurónová - má schopnosť viazať vodu v pokožke, intenzívne hydratuje pokožku a zvyšuje jej pružnosť.
  • olej zo sladkých mandlí - účinne vyživuje pokožku, podporuje regeneráciu a udržuje optimálnu hydratáciu pokožky.

Hladké päty na leto

Počas teplých letných mesiacov, keď Vás teplota núti chrániť svoje telo, sú vystavené teplotám aj Vaše nohy. Estetické, hladké päty vyzerajú dobre a prispievajú k fyzickej aj psychickej pohode. Ak Vám záleží na krásnych a pestovaných chodidlách zvážte kúpu účinného krému na nohy, ktorý Vám tento výsledok zaručene zabezpečí. Prečítajte si o účinkoch, ktoré môžete dosiahnuť, a zistite, ako na to. Stačí, keď raz týždenne použijete exfoliačný alebo vyhladzujúci krém, ktorý obsahuje predovšetkým ureu alebo enzýmy. Pravidelný peeling je veľmi dôležitý na podporu regenerácie a obnovy pokožky. Ďalším dôležitým prvkom je používanie hydratačného alebo regeneračného krému. Aby ste naň nezabudli, najjednoduchšie bude položiť si krém na nočný stolík a pred spaním ho do nôh jemne vmasírovať. Pre zvýšenie účinku môžete naniesť hrubšiu vrstvu krému a obliecť si bavlnené ponožky. Takýto proces bude pôsobiť ako kúra, ktorá dodá pokožke Vašich nôh všetko to, čo potrebuje a predovšetkým, všetko to, čo si zaslúži!

Prezrite aj: Krémy na rukyMasky na rukyLaky na nechtyMasky na nohy

Prečítajte si: Ako sa holiť bez podráždenia?

pixel