Korektory

Počet výrobkov: 83

Korektor je kozmetika so špeciálnou úlohou - dokonale zamaskovať nedokonalosti pleti, zakryť kruhy pod očami, pigmentové škvrny či kapiláry. Korektory skutočne fungujú a tieto úlohy si plnia výborne! Naša ponuka obsahuje korektory rôznych odtieňov a stupňov krytia. Objavte ten svoj aj Vy!

počet výrobkov: 30/83

Jedným z krokov pri nanášaní make-upu je vyrovnanie tónu pleti. Pomôcť môžu krycie korektory. Internetový obchod Cosibella ponúka produkty poľských a kórejských značiek. Majú šikovné balenia s aplikátormi, ktoré uľahčia aplikáciu kozmetiky na tvár presne v mieste nedokonalostí.


Dozvedieť sa viac

Korektory na make-up – čo obsahujú?

Korektory na tvár neobsahujú len látky, ktoré pomáhajú maskovať prípadné pigmentové škvrny, jazvy, materské znamienka či akné a erytém. Vzorce boli obohatené o látky, ktoré:

Kozmetika má ľahké zloženie, ktoré ľahko preniká do pokožky a nehromadí sa v záhyboch a vráskach tváre. Toto je obzvlášť dôležité pri aplikácii prípravkov okolo očí. Dôkladne sa oboznámte s našou ponukou a vyberte si tie najlepšie korektory na tvár, ktoré budú vyhovovať potrebám Vašej pleti.

pixel