Korektory

Počet výrobkov: 67

Korektor je kozmetika so špeciálnou úlohou - dokonale zamaskovať nedokonalosti pleti, zakryť kruhy pod očami, pigmentové škvrny či kapiláry. Korektory skutočne fungujú a tieto úlohy si plnia výborne! Naša ponuka obsahuje korektory rôznych odtieňov a stupňov krytia. Objavte ten svoj aj Vy!

počet výrobkov: 30/67

Jedným z krokov pri nanášaní make-upu je vyrovnanie tónu pleti. Pomôcť môžu krycie korektory. Internetový obchod Cosibella ponúka produkty poľských a kórejských značiek. Majú šikovné balenia s aplikátormi, ktoré uľahčia aplikáciu kozmetiky na tvár presne v mieste nedokonalostí.


Dozvedieť sa viac

Korektory na make-up – čo obsahujú?

Korektory na tvár neobsahujú len látky, ktoré pomáhajú maskovať prípadné pigmentové škvrny, jazvy, materské znamienka či akné a erytém. Vzorce boli obohatené o látky, ktoré:

  • podporujú rozjasnenie pleti, vďaka čomu pomáhajú dosiahnuť efekt oddýchnutej pleti okolo očí,
  • podpora hydratácie a regenerácie epidermis,
  • pomáhajú udržiavať správny kožný mikrobióm,
  • pomáhajú upokojiť podráždenie.

Kozmetika má ľahké zloženie, ktoré ľahko preniká do pokožky a nehromadí sa v záhyboch a vráskach tváre. Toto je obzvlášť dôležité pri aplikácii prípravkov okolo očí. Dôkladne sa oboznámte s našou ponukou a vyberte si tie najlepšie korektory na tvár, ktoré budú vyhovovať potrebám Vašej pleti.

Prezrite aj: PúdreBB krémyKorektory

Prečítajte si: Dokonalé líčenie na ples – tipy & najlepšia kozmetika

pixel