Pleťové sérum pre citlivú pleť

Počet výrobkov: 105

Sérum môže byť aj dokonalým doplnkom starostlivosti o citlivú pleť. Séra pre citlivú pokožku sú obohatené o zložky, ktoré upokojujú a zároveň ošetrujú erytém a mnohé ďalšie podráždenia. Obsahujú liečivé zložky ako je pupočník ázijský, panthenol, alantoín či vitamín C. Ak bojujete s prílišnou reaktivitou pokožky, určite si prezrite našu ponuku!

Pleťové sérum pre citlivú pleť

Pleťové séra pre citlivú pleť sú prípravky s veľmi jemnou konzistenciou. Obsahujú zložky, ktoré pomáhajú jemne obnoviť epidermis bez zanechania podráždenia, začervenania alebo iných dermatologických problémov. Tieto prípravky obsahujú látky, ktoré podporujú napr. návrat epidermy do rovnováhy a rekonštrukciu hydrolipidovej vrstvy. Vďaka tomu ich môže používať každý – nielen ľudia s citlivou, ale aj mastnou či zmiešanou pleťou.


Dozvedieť sa viac

Pleťové sérum pre citlivú pleť – čo obsahuje?

Zloženie séra pre citlivú pleť zahŕňa zložky, ktoré podporujú viacsmernú starostlivosť. Nájdete tam napr.:

  • vitamíny C, E a A, ktoré podporujú antioxidačné procesy,
  • pantenol, kyselina hyalurónová a hyaluronát sodný, ktoré podporujú hydratáciu,
  • rastlinné oleje, napr. z avokáda, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred odparovaním vody z nej,
  • ceramidy, ktoré sú súčasťou hydrolipidovej bariéry.

Zložky každého séra boli vybrané tak, aby nedráždili epidermis.

Ako ich používať?

Pleťové sérum pre citlivú pleť je možné používať denne, cez deň a/alebo v noci. Oplatí sa ich aplikovať napr. pod krém, aby sa zložky obsiahnuté v tejto kozmetike mohli vstrebať. Pleťové sérum môžete používať aj menej často ako doplnok ku každodennej starostlivosti. Potom už stačí napr. pridať pár kvapiek do vášho obľúbeného krému – podľa vašich potrieb a osobných preferencií.

Vyskúšajte pleťové sérum pre citlivú pleť a starajte sa o svoju pleť komplexne.