Rúže

Počet výrobkov: 63

Rúže vypĺňajú pery farbou, dodávajú im jasnejší obrys a atraktívny vzhľad. V našej ponuke sú dostupné v rôznych formách - tekuté alebo štandardné v tyčinke. Dotvárajú make-up a zameriavajú pozornosť na pery. Pozrite si našu ponuku a vyberte si rúž pre seba!

Rúže na pery

Namaľované pery sú poznávacím znamením mnohých ľudí. Ťažko si predstaviť bez červeného rúžu napr. Ditu von Teesa, Gwen Stefani či Marilyn Monroe. Aj vy môžete urobiť z farebných pier svoju charakteristickú vlastnosť! Stačí si len vybrať správny rúž z nášho sortimentu. Rúž ponúkame v širokej škále farieb: od nude, cez ružové a broskyňové, až po ohnivo červené a fialové. Kozmetika je dostupná v dvoch verziách: saténová a matná. Vďaka tomu ľahko zladíte odtieň a povrchovú úpravu podľa typu svojej krásy a preferencií. Takto docielite, aby Vaše pery upútali pozornosť už z diaľky.

Dozvedieť sa viac

Rúže na pery – čím sa odlišujú?

Mnoho ľudí si myslí, že hydratačné rúže sú iba pre starostlivosť o pery a klasické rúže pre farbu. Nič nemôže byť chybnejšie. V súčasnej dobe na trhu nájdete široký výber produktov, ktoré spájajú vlastnosti oboch týchto kozmetických prípravkov. Farebné rúže obsahujú zložky, ktoré pomáhajú dodať perám skvelú farbu a zároveň sa o ne starajú. Vo vzorci okrem pigmentov nájdete napr.:

  • kyselinu hyalurónovú, ktorá podporuje hydratáciu pokožky,
  • bavlníkový olej, ktorý podporuje výživu a vyhladenie epidermis,
  • vitamín E, ktorý pomáha pôsobiť proti voľným radikálom,
  • jojobové a sezamové oleje, ktoré pomáhajú zmäkčiť pery,
  • sľudu, ktorá pomáha rozjasniť pleť,
  • ricínový olej, ktorý pomáha dodať perám jemný lesk.

Rúže majú krémovú konzistenciu, takže sa na perách ľahko rozotierajú. Navyše po nanesení, pokožku nerolujú a nevysušujú. Vďaka tomu je možné ich opakovane nanášať, keď sa predchádzajúca vrstva opotrebuje, a tiež úspešne používať ako dennú bázu.

Ako správne naniesť rúž na pery?

Kúpiť si dlhotrvajúci pigmentovaný rúž nemusí stačiť, ak chcete mať dokonale namaľované pery. Tiež stojí za to venovať nejaký čas tomu, aby ste sa naučili, ako nanášať rúž. Čím lepšie produkt rozotriete, tým dlhšie na pokožke vydrží. Vo výsledku bude make-up estetickejší. Navyše dobre nanesený prípravok zostane iba na perách a nezafarbí napr. zuby. Tu sú tipy, ktoré treba mať na pamäti.

  • Pred nanesením rúžu naneste na pery tenkú vrstvu krému a počkajte, až sa vstrebe. Zložky v ňom obsiahnuté pomôžu zjemniť pokožku.
  • Pery olemujte ceruzkou na pery v podobnom odtieni ako váš rúž. Vďaka tomu budú vyzerať o niečo väčšie, než v skutočnosti sú.
  • Rúž rozotrite priamo na pleť alebo naneste trochu produktu na štetec a naneste s ním kozmetiku na pery. Začnite v rohoch a postupujte dovnútra.
  • Vložte okraj tkaniva medzi pery a pritlačte ich na ne. Je to jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť prebytočného produktu a predĺžiť výdrž rúžu. Ak úroveň krytia nestačí, aplikáciu rúžu zopakujte.

Na záver môžete líčenie zakončiť leskom na pery, vďaka ktorému Vaše pery získajú nádherný lesk. Pozrite sa na naše rúže a vyberte si ten správny odtieň pre Vás. Pamätajte, že sa nemusíte obmedzovať na jeden farebný variant! Stojí za to mať mnoho rúžov, aby ste si vybrali ten perfektný na každú príležitosť.

Prezrite aj: Matné rúžeLesky na peryTinty na peryCeruzky na pery

Prečítajte si: Najlepšie BB krémy –⁠ starostlivosť a make-up v jednom!

pixel