Hubky na make-up

Počet výrobkov: 9

Hubky sú alternatívou tradičných štetcov, uľahčujú každodennú aplikáciu make-upu a poskytujú svieži, ľahký efekt. Hubky na make-up je dôležité pred použitím vyčistiť - namočiť do vody čistiaceho prípravku a vyžmýkať prebytok zostatkových produktov. Ak máte záujem o tieto doplnky, určite si pozrite našu ponuku a nakupujte!

Výhody používania hubky na make-up

Ide o praktický doplnok, ktorý uľahčuje nanášanie make-upu na tvár. Umožňuje presné a rovnomerné rozloženie kozmetických prípravkov na pokožke, bez vytvorenia šmúh či fľakov. Zabraňuje tiež tzv. „efektu masky“ - naneseniu príliš veľkého množstva make-upu a nechcenému neprirodzenému vzhľadu. Hubka rozhodne urýchľuje nanášanie make-upu a vďaka tomu, že je elastická a jemná je aplikácia skutočne príjemná. A čo viac, hubky sú opakovane použiteľné, stačí ich iba dôkladne umyť.
Jediný produkt - množstvo použití

Dozvedieť sa viac

Hubkou na make-up môžete nanášať tekutú aj púdrovú kozmetiku. Efektívne nanesiete krémové prípravky ako make-up, BB a CC krémy, korektor, ale aj púdrovú kozmetiku na kontúrovanie, teda bronzer, lícenku a rozjasňovač. Produkty spolu pekne splynú a Vy zabudnete na farebné fľaky či vynechané miesta. Hubky sú skvelé aj na zafixovanie púdrového make-upu. Púder aplikovaný do pokožky hubkou zabezpečí prirodzený efekt a mimoriadnu trvácnosť.

Sady hubiek na make-up

V našom e-shope nájdete nielen jednotlivé hubky, ale aj sady, ktoré ponúka napríklad značka Ibra Makeup - poľský výrobca doplnkov pre starostlivosť o pleť. Sady pozostávajú z hubiek rôznych veľkostí a tvarov - pre univerzálne použitie na rôzne časti pleti. Sady sú praktickým riešením a v kozmetickej taštičke sa oplatí mať zásobu osvedčených hubiek, ktorých tvar či veľkosť Vám vyhovuje. Ak premýšľate, akú sadu hubiek na make-up si kúpiť, vyskúšajte najprv jednu, aby ste sa uistili, že Vám bude tvarom aj veľkosťou vyhovovať.

Ako správne používať hubku na make-up?

Nanášanie make-upu pomocou hubky je veľmi jednoduché. Hubku namočte do teplej vody, kým nenapučí a poriadne ju vyžmýkajte. Je veľmi dôležité, aby v nej nezostala voda, pretože to môže mať za následok neželané vrstvenie kozmetiky na pokožke a nepekný celkový výsledok líčnia. Potom naneste farebnú kozmetiku na vrch ruky a preneste ju na špongiu. Teraz môžete pristúpiť k aplikácii na pleť. Najpohodlnejším spôsobom je vklepávanie kozmetického prípravku. Týmto spôsobom kozmetiku aplikujete rovnomerne a získate bezchybný výsledný efekt.

Pravidelné čistenie hubky - hygiena nadovšetko

Hubku musíte po každom použití dôkladne vyčistiť. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože vďaka pravidelnému čisteniu hubky sa vyhnete množeniu baktérií a tým predídete ich preneseniu na pleť a následnému vzniku akné. Môžete na to použiť špeciálne čistiace prostriedky - čistiaci olej s emulgátorom, jemný gél pre umývanie tváre alebo obyčajný šampón. Špongiu speňte s prípravkom, vyžmýkajte a dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou. Opakujte, kým nebude špongia čistá. Potom ju odložte na suché, hygienické miesto, aby sa vysušila a bola pripravená na opätovné použitie. Čistenie hubky zaberie veľmi málo času.

Akú hubku na make-up vybrať?

Tieto doplnky sa líšia veľkosťou, tvarom a farbou. Niektoré sú odolnejšie a niektoré menej. Najlepším spôsobom, ako si vybrať dokonalú hubku je jednoduché testovanie. Na vlastnej koži by ste mali vyskúšať, čo Vám vyhovuje najviac a čo od nej očakávate. Hubky, ktoré sú z jednej strany mierne sploštené sú ideálne na aplikáciu prípravkov pod oči. Tie s výrazne ostrým „hrotom“ dokonale dosiahnu aj ťažko dostupné miesta, ako sú záhyby pri nosných dierkach. Tie s veľkými plochými stranami naopak uľahčia rýchle nanesenie make-upu na celú tvár. Zaujímavou alternatívou sú aj mini hubky na nanášanie korektora a púdru pod oči. Aj tie nájdete v ponuke značky Ibra Makeup.

Prezrite aj: Odličovacie tampónyŠtetceKliešte na mihalnicePrípravky na čistenie štetcov

Prečítajte si: Jarné líčenie, alebo ako privítať prvé slnečné lúče

 

pixel