Odličovacie tampóny

Počet výrobkov: 4

Keď je čas na večernú starostlivosť a rutinu o pleť, doplnky na odličovanie sú neoddeliteľnou súčasťou. V našej ponuke nájdete čistiace obrúsky napustené účinnými látkami, jednorazové odličovacie tampóny ako aj tampóny pre viacnásobné použitie, ktoré Vám pomôžu jednoducho odstrániť zvyšky kozmetiky. Určite si prezrite našu ponuku!

Odličovanie by malo byť povinným prvkom večernej starostlivosti. Pomáha pleť očistiť a pripraviť ju na aplikáciu prípravkov obsahujúcich zložky podporujúce nočnú regeneráciu pleti. V odstraňovaní make-upu Vám môžu pomôcť opakovane použiteľné doplnky, ako sú vatové tampóny alebo rukavice na odstránenie make-upu. Môžete ich používať ako navlhčené vodou alebo v kombinácii napr. s micelárnou tekutinou či odličovacím mliečkom.

Prečo sa oplatí používať na odličovanie tampóny?

Použitie opakovane použiteľné vatové tampóny alebo rukavice na odstránenie make-upu má mnoho výhod. Stojí za to zdôrazniť:

  • Úsporu peňazí - príslušenstvo je možné po použití vyprať a znovu použiť na odstránenie make-upu. Nemusíte kupovať zakaždým nové, čo Vám umožní ušetriť na nákupe jednorazových produktov. Navyše je možné vatové tampóny a rukavicu na odstránenie iba navlhčiť vodou. Vďaka tomu nepoužívate kozmetiku na odstraňovanie make-upu, čo tiež generuje úspory.
  • Menšie znečistenie životného prostredia - vatové tampóny a rukavice je možné opakovane používať aj niekoľko mesiacov - stačí ich pravidelne prať spoločne s oblečením. To vám umožní znížiť množstvo odpadu, za čo vám životné prostredie poďakuje! A po výmene tampónov alebo rukavíc za nové je možné staré príslušenstvo využiť, napr. pri upratovaní.
  • Pohodlie - používanie opakovane použiteľných odličovacích doplnkov je veľmi pohodlné, najmä pri cestovaní a tiež napr. v posilňovni. Všetko, čo musíte urobiť, je vziať si so sebou rukavice alebo vatové tampóny a prístup k vode na odstránenie make-upu – bez toho, aby ste museli nosiť kozmetiku. Použité produkty potom schováte do kozmetickej taštičky a doma ich vyperiete.  
Dozvedieť sa viac

Rukavice alebo tampóny na každodenné použitie – aké si vybrať?

Vatové tampóny sú ideálne pre ľudí, ktorí občas potrebujú odstrániť make-up špeciálnou kozmetikou. Neabsorbujú veľké množstvo produktu a umožňujú precízne vyčistiť napr. oči alebo ústa. Rukavice zase poslúžia na odstránenie podkladu z tváre a krku. Majú dostatočne veľké rozmery, takže na zmytie všetkého make-upu stačí len pár pohybov. Začnite si čistiť tvár opakovane použiteľnými produktmi a pociťte rozdiel!

pixel