Antioxidačné sérum

Počet výrobkov: 94

Antioxidačné séra sú absolútnym pokladom v ochrane pleti. Obsahujú cenné antioxidanty ako vitamíny, koenzým Q10 a flavonoidy, ktoré bojujú proti škodlivým účinkom vonkajších vplyvov, neutralizujú voľné radikály a chránia pred oxidačným stresom. Pravidelné používanie antioxidačného séra pomáha zachovať mladistvý vzhľad pleti. Spoznajte týchto nezastupiteľných pomocníkov v starostlivosti o pleť a zaistite si krásny a zdravý vzhľad!

počet výrobkov: 30/94

Antioxidačné sérum – čo to je?

Antioxidačné pleťové sérum je kľúčovým krokom v každodennej starostlivosti, pretože pôsobí ako prevencia a chráni pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov a predčasným starnutím. Ak túžite po prežiarenej, mlado vyzerajúcej pleti, sérum s obsahom antioxidantov je skvelým riešením. Tieto cenné látky neutralizujú voľné radikály, ktoré sú zodpovedné za poškodenie kožných buniek a urýchľujú proces starnutia.


Dozvedieť sa viac

Čo sú antioxidanty?

Antioxidanty sú látky, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály – vedľajší produkt prirodzenej látkovej výmeny; sú tiež vytvárané vonkajšími vplyvmi ako je UV žiarenie, znečistené životné prostredie alebo cigaretový dym. Voľné radikály majú na pokožku škodlivý vplyv, pretože poškodzujú DNA, negatívne ovplyvňujú kolagén a elastín v koži a ďalšie bunkové štruktúry, čo urýchľuje proces starnutia. Antioxidanty neutralizujú tieto škodlivé molekuly, zabraňujú poškodeniu a udržujú pokožku zdravú.

Účinky antioxidačného séra na pokožku

Sérum poskytuje Vašej pleti množstvo pozitívnych vlastností. Pravidelným používaním môžete dosiahnuť tieto efekty:

  • ochrana pred oxidačným stresom: sérum neutralizuje pôsobenie voľných radikálov, ktoré sú pôvodcom oxidačného stresu, chránia pleť pred poškodením a predchádzajú predčasnému starnutiu,
  • hydratácia a výživa: aktívne látky obsiahnuté v antioxidačnom sére pomáhajú hydratovať a vyživovať, zlepšujú elasticitu a textúru pleti,
  • vyhladenie a redukcia vrások: pravidelné používanie antioxidačného séra môže vyhladzovať linky a vrásky a dodáva pleti mladistvý a prežiarený vzhľad,
  • posilnenie ochrannej bariéry: antioxidačné látky podporujú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, zabraňujú strate vlhkosti a chránia pred vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Najlepšie antioxidačné sérum pre Vás

Pamätajte, že výber antioxidačného séra závisí od individuálnych potrieb Vašej pleti a Vašich preferencií napr. čo sa týka konzistencie alebo výsledného efektu na pleti. Pred nákupom sa zoznámte s popisom produktu, ktorý Vás informuje o vlastnostiach séra i spôsobe použitia. V našej Cosibella ponuke nájdete úžasné antioxidačné séra, ktoré určite splnia Vaše očakávania. Patria medzi ne napríklad prípravky značiek BasicLab, NIOD alebo Paula's Choice.

Prezrite aj: Séra s retinolomAntioxidačné pleťové maskyKrémy s retinolom

Prečítajte si: Odhaľte tajomstvo mladistvej pleti s Paula’s Choice 25% Vitamin C + Glutathione Clinical Serum

pixel