SkinTra – Light Your Skin alebo BasicLab – Esteticus – Rozjasnenie a upokojenie – Antioxidačné, vyrovnávajúce sérum s vitamínom C 15%? Porovnávame kultové séra s vitamínom C!

0 0 4 min
SkinTra – Light Your Skin alebo BasicLab – Esteticus – Rozjasnenie a upokojenie – Antioxidačné, vyrovnávajúce sérum s vitamínom C 15%? Porovnávame kultové séra s vitamínom C!
Kozmetika
0 0 4 min

Obsah

  Čoraz viac ľudí venuje pozornosť zloženiu kozmetiky, ktorú každý deň používa. Preto sa v dnešnom príspevku zameriame na porovnanie dvoch obľúbených sér s vitamínom C, ktoré sú nenahraditeľné v starostlivosti o pleť. Hovoríme o SkinTra – Light Your Skin a BasicLab Esteticus – Rozjasnenie a upokojenie – Antioxidačné, vyrovnávacie sérum s vitamínom C 15%.

  Ako vitamín C prospieva našej pokožke?

  Vitamín C, známy aj ako kyselina askorbová, je jedným z najúčinnejších antioxidantov, ktoré môžeme v zložení kozmetiky nájsť. Pôsobí proti starnutiu, zlepšuje elasticitu pokožky, rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti. Okrem toho pôsobí antioxidačne a bojuje proti voľným radikálom tak že, neutralizuje ich škodlivé účinky.

  SkinTra - Light Your Skin - Sérum s 20% vitamínom C a kyselinou ferulovou

  SkinTra – Light Your Skin – Sérum s 20% vitamínom C a kyselinou ferulovou

  Toto sérum obsahuje až 20% čistého vitamínu C! Je vytvorené pre pleť, ktorá potrebuje silnú dávku rozjasnenia, zjednotiť tón pleti a znížiť viditeľnosť vrások. Obsahuje, ktorá podporuje a stabilizuje účinok vitamínu C a zároveň pôsobí ako silný antioxidant. Okrem toho je v sére prítomný aj vitamín E, známy ako „vitamín mladosti”, ktorý je antioxidantom a chráni pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

  Špecifikácia:

  BasicLab - Esteticus - Rozjasnenie a upokojenie - Antioxidačné, zjednocujúce sérum s vitamínom C 15%

  BasicLab – Esteticus – Rozjasnenie a upokojenie – Antioxidačné, zjednocujúce sérum s vitamínom C 15%

  Pleťové sérum BasicLab obsahuje stabilnú formu vitamínu C v koncentrácii 15%, ktorý je ideálny pre pleť vyžadujúcu výživu, regeneráciu a zjednotenie tónu. Sérum bolo ďalej obohatené o prebiotikum, ktoré hydratuje, stará sa o hydrolipidovú bariéru a zaisťuje zdravý mikróbiom pleti, filtrát z ryžovej vody, ktorý upokojuje, hydratuje a regeneruje a glutatión a resveratrol, silné antioxidanty, ktoré chránia pred škodlivými účinkami. vrások a sivého a unaveného vzhľadu.

  Špecifikácia:

  SkinTra vs. BasicLab – moje pocity a čo som si vybrala?

  Obe pleťové séra sú veľmi dobré, ale jednoznačne sa v mnohých ohľadoch líšia. Sérum na tvár značky SkinTra obsahuje vyššiu koncentráciu vitamínu C, čo ocenia zákazníci vyžadujúci intenzívnejšie účinky. Naopak pleťové sérum BasicLab má vďaka obsahu vitamínu C vo forme kyseliny 3-O-etyl-L-askorbovej a ďalších hydratačných zložiek jemnejšie účinky, vďaka čomu je vhodné aj pre citlivú a problematickú pleť.

  Čo sa týka mojej voľby – vybrala by som si obe pleťové séra! Aké prekvapenie. 🙂 Ale je to tak. Po sére SkinTra nesiaham tak často, skôr večer, keď potrebujem intenzívnejšie pôsobenie. Na deň, pod SPF krém volím BasicLab a moja pleť vyzerá bezchybne.

  Nezabúdajte, že používanie séra s obsahom vitamínu C vyžaduje pravidelnosť a trpezlivosť, ale výsledné efekty za to naozaj stoja. Bez ohľadu na to, aké pleťové sérum si vyberiete, nezabúdajte počas dňa používať SPF krém! Vitamín C zvyšuje citlivosť pleti na UV žiarenie, preto je jej ochrana kľúčová.

  Dúfam, že Vám tento článok pomôže vybrať si vhodné pleťové sérum s vitamínom C pre Vašu ošetrujúcu rutinu. Nezabudnite, že pokožka je naša vizitka – starajme sa preto o ňu ako najlepšie dokážeme!

  A v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať aj na našom Facebooku aj Instagrame alebo telefónnom čísle +421 233 221 070.

  Páčil sa Vám tento článok?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments