Dekoratívna kozmetika na tvár

Počet výrobkov: 613

Make-up tváre dodáva sebavedomie, zdôrazňuje Vaše prednosti a naopak pomáha skryť nedokonalosti pleti. Pozrite si našu ponuku a vyberte si z dlhotrvajúcich make-upov, podkladových báz, krycích korektorov, množstva púdrov, líceniek, bronzerov a úžasných rozjasňovačov. Naplňte svoju kozmetickú taštičku skvelými produktmi ešte dnes!

počet výrobkov: 30/613

Dekoratívna kozmetika na tvár - čo ponúkame?

Ponúkame make-up produkty mnohých známych aj špecializovaných značiek, ako sú Holika, Miya, SVR alebo Vianek. Nájdete u nás svoje obľúbené produkty a budete mať možnosť otestovať novú kozmetiku na líčenie tváre. Možno objavíte ďalších obľúbencov a zlepšíte s nimi kvalitu svojho líčenia?


Dozvedieť sa viac

Kozmetické prípravky na líčenie - čo je k dispozícii?

Sortiment našej drogérie zahŕňa široký výber:

 • báz pod make-up, korektorov a podkladových báz v sypkej i tekutej forme, ktoré pomôžu získať jednotnú a hladkú pleť,
 • bronzerov, tváreniek a rozjasňovačov, ktoré vytvarujú kontúru tváre a dodajú pleti žiarivý vzhľad,
 • očných tieňov v mnohých rôznych farbách, ktoré podčiarknu krásu očí,
 • sypkých púdrov, ktoré vyrovnajú povrch pokožky a zmatnia ju,
 • riaseniek, očných liniek a kontúrovacích ceruziek, vďaka ktorým budú vaše oči priťahovať pozornosť,
 • balzamov, leskov na pery a rúžov, ktoré nabádajú k bozkávaniu.

Nechýbajú ani doplnky na nanášanie skrášľujúcich make-up produktov. Vďaka nim bude vytvorenie dokonalého make-upu oveľa jednoduchšie.

Kozmetika na líčenie - na čo si dať pri výbere pozor?

Aby make-up vyzeral perfektne po mnoho hodín, treba starostlivo vyberať kozmetiku pre váš typ pleti. V prípade pleti:

 • suchej, dobrou voľbou budú prípravky s prísadami, ktoré pomáhajú udržiavať vhodnú úroveň hydratácie pokožky, zmäkčujú drsné a suché typy kože a obnovujú žiarivosť pokožky,
 • mastnej by ste sa mali postarať o stabilizáciu produkcie kožného mazu. Pre starostlivosť o ňu preto bude perfektná kozmetika s prísadami, ktoré podporujú matovanie pokožky a vstrebávanie kožného mazu,
 • užitočná je kozmetika s prísadami, ktoré podporujú boj proti baktériám a zároveň pomáhajú dobre maskovať nedokonalosti,
 • začervenanej je dôležité, aby prípravky obsahovali látky, ktoré pomáhajú upokojiť začervenanie a vyrovnať farebný tón pleti. Vďaka tomu pomôžu dosiahnuť efekt hladkej, jednotnej pokožky. Pred nákupom make-upu sa preto starostlivo zoznámte s jeho špecifikáciou.

Výber kozmetiky na líčenie - čo je dôležité?

Pozornosť sa oplatí venovať aj konzistencii dekoratívnej kozmetiky na tvár. Ľahké receptúry neupchávajú póry a umožňujú pokožke dýchať, preto sú dobrou voľbou pre každodenné použitie, najmä v horúcich mesiacoch. Väčšina z nich však nezaručuje dokonalé krytie, a tak nemusí dobre pôsobiť napríklad na pleť s odfarbením.

Produkty s trochu ťažším zložením zase dobre skryjú prípadné nedostatky, takže sa skvele hodia na tzv. veľké akcie. Treba si však uvedomiť, že pre mnoho typov pleti môžu byť príliš ťažké.

Prírodné líčenie tváre - ako to získať?

Líčenie typu "no make-up", "glass skin" alebo "clean make-up" je hitom posledných rokov, presadzovaným najmä tzv. generáciou Z. Jej cieľom je zdôrazniť prirodzenú krásu bez efektu masky. Pre prírodné líčenie tváre sú charakteristické:

 • hladká, žiarivá, dobre hydratovaná a vyživená pokožka bez zafarbenia, zmien a začervenania,
 • dobre vyčesané, husté obočie v štýle fluffy brows,
 • jemne stočené hore, ľahko pretreté riasenkou riasy,
 • subtílne podčiarknuté, jemné pery v prirodzenej farbe.

Aby ste dosiahli tento efekt, musíte začať s krytím nedokonalostí a zjednotením tónu pleti. Následne je potrebné natočiť riasy a opticky ich predĺžiť dobrou riasenkou. Ďalším krokom je obočie. Mali by ste ich vyčesať hore a zafixovať vhodnou pomádou alebo mydlom. Nakoniec zostáva namaľovať pery a zvýrazniť lícne kosti.

Preskúmajte dostupnú ponuku a nájdite svoje obľúbené produkty, ktoré Vám pomôžu získať podmanivý make-up, ktorý podčiarkne Vašu prirodzenú krásu.

Prezrite aj: Make-upyPúdreBázy pod makeup

Prečítajte si: Glass skin, clean look - ako získať efekt zdravej pleti pomocou kórejskej kozmetiky?

pixel