Pleťové tonikum bez alkoholu

Počet výrobkov: 180

Pri starostlivosti o pleť by sme sa mali vyhýbať niektorým dráždivým látkam, medzi ktoré určite patrí denaturovaný alkohol alebo etylalkohol. Alkoholy majú totiž tendenciu vysušovať pokožku a poškodzovať medzibunkový cement. V našom e-shope nájdete množstvo toník, ktorých zloženie je bezpečné a šetrné pre pokožku aj vďaka tomu, že neobsahuje vysušujúce alkoholy!

počet výrobkov: 120/180

Pleťové toniká bez obsahu alkoholu

Máte citlivú pleť so sklonom k podráždeniu alebo vysúšaniu? Vyskúšajte pleťové tonikum bez alkoholu, ktoré pleť nadmerne nevysúša a po použití nespôsobuje nepríjemný pocit stiahnutej pokožky. Tieto prípravky sú k pokožke veľmi šetrné, nedráždia ju a nenarúšajú prirodzenú hydrolipidovú bariéru. Môžete ich používať každý deň bez rizika vzniku podráždenia, začervenania alebo nadmerného vysušenia.


Dozvedieť sa viac

Pleťové toniká bez alkoholu – čo obsahujú?

Pleťové toniká bez alkoholu obsahujú napr.:

  • kyselinu hyalurónovú, ktorá intenzívne hydratuje a zmäkčuje
  • probiotiká, ktoré zaisťujú rovnováhu kožného mikrobiómu a zabraňujú rastu nežiaducich baktérií a plesní
  • AHA a BHA kyseliny, ktoré exfoliujú, čím uľahčujú prenikanie účinných látok hlboko do pokožky
  • extrakt z pupočníka ázijského, ktorý predchádza vzniku akné a nedokonalostí

Tieto zložky majú rovnaké antibakteriálne účinky ako alkohol, no narozdiel od prípravkov, ktoré ho môžu obsahovať, nedráždia a nevysušujú pokožku.

Kto by mal siahnuť po tonikách bez alkoholu?

Toniká bez alkoholu majú jemné zloženie. Obsiahnuté účinné látky hydratujú, navracajú pleti lesk a zaisťujú jej zdravý vzhľad. Sú vhodné najmä na suchú a citlivú pleť. Vďaka tomu, že upokojujú zápalové prejavy a regulujú sekréciu kožného mazu, odporúčame ich aj pre aknóznu pleť.

Zoznámte sa s pleťovými tonikami bez alkoholu a nájdite si svojho obľúbenca!